Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кросовер зберіг позашляхові здібності та придбав новий мотор.

Ми вже познайомилися з новим поколінням "кутастого" компактного SUV за фотографіями, опублікованими раніше, а ось тепер виробник розкрив всі деталі технічної складової європейської версії. І можна очікувати більш консервативних змін, ніж розраховували прихильники.

Suzuki Jimny
suzuki.com.ua

Suzuki Jimny отримав ще більш загострені кути, ніж старе покоління. Він скоротив в довжину 50 мм (3 645 мм), але став ширше на 45 мм (1 645 мм) і вище на 20 мм (1 725 мм). Скоріше всього, останній показник додався за рахунок кліренсу, що виріс на 20 мм і становить 210 мм

Suzuki Jimny

Великою перевагою позашляховика залишається його здатність долати складні ділянки бездоріжжя. Кут в'їзду у Jimny становить 37 градусів, а з'їзду - 49 градусів. Він має рамну конструкцію з двома нерозрізними мостами, пружинною підвіскою, повним приводом, що жорстко підключається, і зниженою передачею. Нова рама в півтора рази жорсткіше колишньою, мости ширше, а колія зросла до 13 95 спереду і 1405 - ззаду. Присутній задній диференціал підвищеного тертя, а з електроніки - помічник спуску з гори.

Рульове управління залишилося колишнім, у нього лише встановили додатковий демпфер, що знижує вібрації.

Найголовнішою обновкою є новий 1,5-літровий мотор K15B з розподіленим уприскуванням. Двигун має віддачу в 102 к.с. і крутний момент 130 Нм. Комплектується він з тими ж п'ятиступінчастою "механікою" або чотириступінчастим "автоматом".

Suzuki Jimny

В інтер'єрі порадує нова передня панель з аналоговими приладами і сучасною медіаистемою від Suzuki Vitara. Переїхали і схожі крутилки клімат-контролю. Крісла стали трохи нижче і ширше, а відстань між рядами збільнилася на 40 мм. А ось багажне відділення зменшили до 85 літрів з максимально можливими 830 літрами при складеному задньому ряді.

Suzuki Jimny

Suzuki Jimny нового покоління отримав і нові системи безпеки Suzuki Safety Support з системою автоматичного гальмування, стеження за розміткою, розпізнавання дорожніх знаків і "розумним" дальнім світлом.

Suzuki Jimny

У Японії продажі новинки вже стартували, до нас він приїде, в кращому випадку, в кінці року.

Нагадаємо, що компанія Suzuki спільно з Toyota буде розробляти нові двигуни.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції