Toyota і Microsoft вклали у конкурента Uber більше $2 мільярдів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобілі онлайн-сервісу отримають "операційку" Microsoft.

До кінця 2018 року сінгапурська компанія Grab, найбільший конкурент Uber, отримає загалом близько 3 мільярдів доларів інвестицій від Toyota, Microsoft і SoftBank. Крім того, Microsoft дозволить використовувати своє програмне забезпечення на машинах таксі-сервісу.

Про це повідомив президент компанії Grab Мінг Маа в інтерв'ю CNBC.

Тільки концерн Toyota вже виділив на розвиток онлайн-сервісу 2 мільярди доларів. Відомо, що японський концерн зробив інвестицію у сінгапурський Grab після придбання частки в 1 мільярд доларів, яка зробила його ключовим інвестором. Це сталося ще у липні 2018 року.

Grab, Toyota и SoftBank_3
Reuters

Після Toyota в розвиток Grab вклав гроші японський банк SoftBank. Він виділив 500 мільйонів.

Тепер же гігант на ринку програмного забезпечення Microsoft проінвестував ще близько 200 мільйонів доларів у Grab. Точна сума невідома, бо її приховують обидва підприємства. При цьому в Grab повідомляють, що Microsoft забезпечить автомобілі сервісу самим передовим ПЗ, у тому числі "хмарною" обчислювальною службою Azure.

Grab, Toyota и SoftBank_2
Reuters

Серед інших в сінгапурський сервіс вклала також гроші компанія Didi Chuxing, яка є найбільшим таксі-сервісом на китайському ринку. Сума інвестицій теж зараз невідома.

Поки-що невідомо, у що виллються такі фантастичні інвестиції, але компанії активно проводять спільні форуми. На них обговорюватися впровадження безпілотних технологій та інших інновацій в автомобілі. Така зустріч відбулася 4 жовтня 2018 року між Toyota Motor Corp і SoftBank.

Grab, Toyota и SoftBank_1
Reuters

Раніше повідомлялося, що Subaru приєднається до Uber і Boeing у створенні небесного транспорту. Японські власті планують запустити в небо громадський транспорт вже до 2020 року.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції