У Renault прокоментували чутки про розкол з Nissan

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Французька компанія вбачає силу кожної з марок лише в єдності.

Глава правління Renault Жан-Домінік Сенар спростував чутки про те що, компанії загрожує розкол альянсу з японським партнером Nissan.

Про це представник французької марки розповів виданню L’Echo.

За його словами, робота з Renault – це джерело конкурентоспроможності для Nissan. Сенар переконаний, що лише співпраця дозволить обом брендам продовжувати зростати та розвиватись.

"Альянс є джерелом конкурентоспроможності Nissan, – йдеться у заяві. – Завдяки альянсу можна досягти стійкого та вигідного зростання й Nissan продовжуватиме взаємовигідне співробітництво заради успіху всіх компаній-членів".

Варто зауважити, що чутки про розкол у концерні почали ширитись після втечі одіозного ексглави Renault-Nissan Карлоса Гона з Японії до Лівану. Минулого тижня Гон дав пресконференцію уже після втечі. Колишній керівник звинуватив Nissan у своїх проблемах та видав ще кілька інсайдів про Renault. Компанії все спростовують.

Проте, на фоні всіх цих подій акції Renault подешевшали до шестирічного мінімуму, а акції Nissan опустилися до рівня, на якому знаходилися вісім із половиною років тому. Після цього й заговорили про "секретний план" розриву в альянсі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції