Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туркменістані в автомобілістів відбирають номерні знаки

Для сім'ї президента Туркменістану виділять окремі номери з двома сімками

У Туркменістані почався масовий відбір номерних знаків. Патрульні зупиняють всі автомобілі з номерами, що починаються з "77" та вилучають таблички, а водіїв направляють у відділення поліції для отримання нових. Про це повідомляє Motor за інформацією «Радіо Азатлик».

Подібна процедура проводиться на дорогах Балканської та  Дашогузької областях. І викликано це тим, що днями інспектори зупинили автомобіль когось з родичів президента країни Гурбангули Мяликкулиевича Бердимухаммедова. Після цього Міністру внутрішніх справ був зроблений догану за "незадовільне виконання посадових повноважень", в тому числі і за "послаблення нагляду за підвідомчими органами".

Міністр видав наказ про те, що всі номерні знаки з цифрами "77" тепер будуть належати тільки близьким і далеким родичам президента, а для інших вони заборонені. Процедура вилучення повинна пройти до кінця місяця.

Нагадаємо, що нещодавно у Туркменістані заборонили користуватися автомобілями інших кольорів, крім білого. Автомобілістів змушували здавати автомобілі на штраф майданчики або перефарбовувати. Раніше в країні прийняли закон, що забороняє жінками керувати машиною, а також обважувати салон амулетами, іграшками і написами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції