Власникам Tesla дозволили ремонтувати електрокари самостійно

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На сайті Tesla опублікували каталог деталей із інструкціями для заміни.

Компанія Tesla опублікувала каталог деталей для електрокарів із порадами, як їх замінювати. Такі інструкції доступні до усіх моделей: від розкішного родстера до Model 3.

При цьому складно уявити, як водій замінить якусь деталь у електромобілі Tesla, якщо йдеться не про колесо, пише Engadget.

Тесла

Клієнти поки що не зможуть купувати деталі та ремонтувати автівки самостійно. Спочатку потрібно напряму звернутись до Tesla. Деякі комплектуючі електромобілів "є обмеженими для використання вашим магазином", вказується на сайті. Тобто ремонт все ж розрахований на здійснення професійними механіками на СТО, а не любителями.

Зазначається, що у Tesla вирішили продавати запчастини для електрокарів через один із законів США. Він зобов’язує виробників техніки публікувати детальні інструкції та продавати комплектуючі.

В майбутньому, як зазначається,  купувати запчастини зможуть не лише сервісні центри, але й прості власники електрокарів.

Нагадаємо, що у Tesla заявили, що комплектують Model 3 вічним електроприводом. Агрегат Model 3 "проїхав" відстань понад 1,5 мільярда кілометрів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції