Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Volkswagen почав серійне виробництво електрокарів ID.3

З конвеєра вже зійшло близько двохсот машин.

Завод компанії Volkswagen у німецькому Цвіккау практично повністю переобладнаний для виробництва електрокарів моделі ID.3.

З конвеєрів підприємства вже спустили близько двохсот авто, повідомляє прес-служба VW.

У перспективі завод буде випускати тільки електромобілі, сконструйовані на базі модульної платформи MEB. Тут планують виробляти 330 тисяч авто на рік. Вже 2020-го з конвеєра будуть спускати 1,5 тисячі машин на день не тільки марки Volkswagen, але й інших брендів концерну.

Крім переобладнання заводу, яке триває, у компанії також перенавчають співробітників. Так, вже близько 2,8 тисячі з восьми тисяч робочих вже пройшли навчання для роботи на потужностях з виробництва електрокарів.

Варто відзначити, що паралельно зі стартом виробництва ID.3 у компанії також відкрили попереднє замовлення на модель. Забронювати авто можуть лише 30 тисяч покупців. При цьому всього через 24 години після відкриття попереднього продажу Volkswagen повідомив, що отримав більше 10 тисяч бронювань ID.3 у всій Європі.

Раніше згадувалося, що Volkswagen представить новий електричний Golf без обшивки. Автомобіль здатний їздити, але з каркаса зберіг тільки раму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції