Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Volkswagen створив електрофургони для інноваційного таксі-сервісу

Новий сервіс об'єднає ідеї таксі та громадського транспорту.

У квітні 2019 року компанія Volkswagen планує запустити в Гамбурзі сервіс спільного використання автомобілів Moia. Для пілотного проекту на вулиці випустять 100 електрокарів, але протягом року їх кількість збільшать до 500.

Автомобілями спочатку будуть керувати водії, але в перспективі фургони можуть зробити повністю автономними, пише AutoNews.

Замовляти поїздку клієнти зможуть за допомогою програми на мобільному. При цьому необхідно вказати пункт відправлення і прибуття. Система сформує оптимальний маршрут і підбере шість попутників (а саме на стільки розраховано фургони), які їдуть приблизно в одному напрямку і в той же час.

Електрокари розробило підрозділ Volkswagen, який займається створенням комерційного транспорту. Фургони можуть проїхати на одному заряді до 300 кілометрів, чого, на думку представників компанії, цілком достатньо для переміщення містом.

Нагадаємо, що заводам Volkswagen і BMW пророкують масштабні скорочення. Загалом прогнозують обвал всім європейським автовиробникам. Очікується, що Brexit позначиться більше всього на автомобільній промисловості Європи. Але, так як багато заводів розташовані в Німеччині, то саме ця країна перша відчує кризу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції