Volkswagen відродить виробництво моделей Golf на автогазі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Випуск автомобілів почнуть на заводі в Естонії.

Компанія Volkswagen відновить в Естонії виробництво моделей Golf і Golf Variant, які працюють на автогазі.

У країні дилерські центри вже приймають замовлення на авто у відповідній комплектації, пише Geenius.

Заборона на моделі з вбудованим газобалонним обладнанням почав діяти у березні 2018 року і поширилася на всі країни Балтії. Річ у тім, що сервісні центри не були готові перевіряти на відповідність газові балони. Інспектори були компетентні проводити тільки елементарні тести на придатність до експлуатації.

Тепер же в Естонії готові проводити повноцінні пепевірки й Volkswagen отримав можливість відновити продажі авто на газу.

Ці моделі створюються в рамках спеціальної кампанії Golf's 45th Anniversary, а їхні базові ціни становлять 21,8 тисячі та 23 тисячі євро. Автомобілі комплектуються преселективною коробкою передач і 1,5-літровим TGI-двигуном потужністю 130 к. с.

Нагадаємо, що Volkswagen створив электрофургоны для інноваційного таксі-сервісу. Для пілотного проекту на вулиці німецького міста Гамбург випустять 100 електрокарів, але протягом року їх кількість збільшать до 500.

ВідеоЯк каратимуть водіїв, які не зареєстрували авто з ГБО

Минув місяць, як реєструвати газобалонне обладнання для автівок стало значно простіше. Тепер після встановлення ГБО не треба проходити експертний огляд – треба лише замінити реєстраційний документ. За цей місяць газове обладнання вже зареєстрували понад 6 000 автомобілістів. Однак, як дізнався Сніданок, деякі керманичі взагалі не знають, що ГБО треба вписувати у свідоцтво про реєстрацію. Як каратимуть водіїв, які цього досі не зробили – дивіться в сюжеті. 

Як каратимуть водіїв, які не зареєстрували авто з ГБО

Залиште свій коментар

Вибір редакції