У Харкові з'явилася "парковка для оленів"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові з'явилася "парковка для оленів"

Міська влада має намір боротися з паркуванням авто на трамвайних коліях.

На одній з вулиць Харкова встановили незвичний дорожній знак, який натякає на заборону паркування транспорту.

Про це 16 грудня повідомив секретар міської ради Харкова Ігор Терехов.

"Сьогодні на найбільш проблемному повороті трамвая ми встановили знак, не передбачений жодними правилами дорожнього руху — "Парковка для оленів". А щойно дозволить погода, на асфальті уздовж цього відрізка трамвайних колій ми ще й трафаретом намалюємо, де саме наші доморощені "лосі" повинні паркуватися", — зазначив Ігор Терехов.

Секретар міськради наголосив, що це місце — біля Сумського ринку. Там мало не щодня хтось залишає свій автомобіль і загороджує проїзд для трамвая. І це тоді як відвідувачі ринку абсолютно безкоштовно на одну годину можуть залишати автівки на двох парковках біля ринку.

"Одним словом, шановні водії, паркуйтесь так, аби нікому не заважати, особливо громадському транспорту і комунальній техніці", — акцентував Ігор Терехов.

Нагадаємо, що у Мережі обговорюють Дідів Морозів на броньовику, які каталися Києвом. В одному зі спальних районів хлопці посипали дороги кухонною сіллю, також заїздили на своєму транспорті і до ресторану швидкого харчування. Юнаки часто фотографувалися. 

Наступна публікація