Гороскоп кохання на квітень 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У цей період легко справити враження на людину, яка вас цікавить.

Квітень — сприятливий місяць для романтичного спілкування, любовних побачень і сімейних взаємин. Від 3 квітня Венера і Марс — планети, що мають відношення до захоплень, кохання, пристрасті, перебувають між собою в гармонійному аспекті. А це сприяє швидкому розвитку захоплень, стійким прихильностям, взаємини аналізуються і контролюються. Немає нічого супершвидкого, нічого самообманного.

У цей період легко справити враження на людину, яка вас цікавить. У кого є така потреба, то в цьому місяці своєю поведінкою ви зможете зачаровувати оточення, будь-який флірт має шанс на успіх і, загалом, буде створюватися клімат життєрадісності і задоволення.

Хороший період для активної взаємодії з партнером, коли зав'язуються нові цікаві знайомства, з'являються нові захоплення. Місяць сприятливий для урочистостей, освідчень, заручин, одруження.

Більше про астрологію ви можете знайти на моєму YouTube-каналі.

ОВЕН

Овен, Знаки зодіаку_4
ТСН.ua

Стаєте обережнішими в плані зближення з іншою людиною. Вам важко розслабитися, дати волю почуттям і повністю зануритися в любовну сферу життя. Бувши дуже уважними і обов'язковими в дотриманні всіх правил в романтичних стосунках, проте, залишаєтеся холодними, з точки зору внутрішніх переживань.

Внаслідок цього можливі певні проблеми, коли справа доходить до близьких стосунків. У вашого романтичного партнера створюється враження, що існує прірва між вами, оскільки ви не схильні до емоційних контактів, що обмежує можливості розвитку взаємин.

ТЕЛЕЦЬ

телець, Знаки зодіаку_7
ТСН.ua

Стриманість проявів і глибина почуттів, змінюються легкістю контактів і грою уяви. Глибокий інтерес між людьми виникає в процесі розмови. І саме завдяки спілкуванню, з'являється перспектива романтичних стосунків і гармонія між почуттями і розумом.

Особливо легко зав'язуються зв'язки в дорозі, але, в більшості випадків це будуть нетривалі контакти. Але цей місяць дуже вдалий для гармонізації нинішніх особистих і сімейних взаємин. Обставини сприяють взаємній згоді і відповідальності разом із любов'ю і прихильністю.

БЛИЗНЮКИ

Знаки зодіаку_6
ТСН.ua

Венера від 3 квітня рухається по вашому знаку зодіаку і приносить у життя радість, пов'язану з партнерством і романтичними стосунками. Вам може бути притаманний певний раціоналізм в коханні. Підвищується увага до вас з боку протилежної статі.

Щось змінюється і оновлюється в наявних відносинах, ваші прихильності і почуття стають легкі, поверхневі і мінливі, швидко виникають і змінюються. Виникає потреба в новому емоційному досвіді, легко налаштовується на поточну обстановку, тому ви можете відчувати симпатії до тієї людини, яка знаходиться наразі поруч з вами.

РАК

Знаки зодіаку_2
ТСН.ua

Схильність до екстравагантної поведінки не сприяє злагоді в родині і парних контактах. У вас зростає бажання пригнічувати партнера, утверджувати свій авторитет, наполягати на своїй думці, що може вкрай негативно позначитися на стосунках.

Також може негативно позначитися ваше небажання об'єктивно сприймати навколишню дійсність, а також висунення на перший план своїх емоцій і мінливого настрою. Романтичні зустрічі і світські заходи не приносять бажаного задоволення, а тільки сприяють нервозності і внутрішнім протиріччям.

ЛЕВ

Знаки зодіаку_3
ТСН.ua

Виникає необхідність розв'язувати проблеми партнерських або сімейних відносин, аналізувати свої прихильності і почуття. Якщо ви готові піти на поступки, то отримаєте радість від спілкування з близькими і членами родини.

У цьому випадку, квітень виявиться придатним для гармонізації відносин з протилежною статтю, для встановлення миру і злагоди в сім'ї або в парних стосунках. Хороший період для заручин, одруження, для вираження своїх почуттів і прихильностей, оскільки відчуваєте легкість у вираженні ваших інтересів, можете успішно впливати на розум вашого партнера, чоловіка і членів сім'ї.

ДІВА

Знаки зодіаку_8
ТСН.ua

Активізується романтичне спілкування, партнери згадують про існування один одного, найбільш пріоритетними темами для розмови є особисті. Якщо ви візьмете ініціативу у свої руки, то зможете направити розвиток любовних і сімейних взаємин, в потрібному для вас напрямку.

Зіпсувати сприятливі перспективи може схильність до крайнощів: часом, ви просто з принципу відстоюєте свою позицію, навіть розуміючи її слабкість, або можете в одну мить її поміняти. Добре впливають на сімейні стосунки спільні вечори, а на любовні відносини — романтичні поїздки і прогулянки.

ВАГИ

Знаки зодіаку_1
ТСН.ua

За необхідності ви можете з успіхом взяти на себе роль лідера в сім'ї або в парі на цей період. Ви активні у спілкуванні, в утвердженні власної думки і вираженні своїх інтересів, що може мати неоднозначний вплив на ваші сімейні та любовні стосунки.

Зверніть свою активність і заповзятливість в мирне русло, уникайте конфліктів і претензій до партнера. Займіться спортом або активним відпочинком з членами сім'ї або коханою людиною, грайте з дітьми, розвивайте їх. І ви відчуєте, як міцніють і розкривають нові грані ваших стосунків.

СКОРПІОН

Знаки зодіаку_5
ТСН.ua

Спільна інтелектуальна діяльність з коханою людиною, приносить задоволення. Багато сил витрачається на виконання сімейних зобов'язань, але з'являється прекрасна можливість показати все, на що ви здатні і отримати захоплення і подяку на свою адресу.

Потрібна самостійність, зрілість, відповідальність у всьому. Сприятливий місяць для того, щоб закласти фундамент особистих взаємин. Період гарний для любовних стосунків, освідчень, пропозицій, а також для спільної творчої діяльності. Вам надається чудова можливість досягти успіху, якщо ви прагнете встановити надійні, тривалі стосунки.

СТРІЛЕЦЬ

Знаки зодіаку_10
ТСН.ua

Ви не відчуваєте впевненості в собі, але саме в цей період стаєте особливо привабливі для протилежної статі. Зв'язки, що виникають у цей період, як правило, неглибокі і швидкоплинні, а близькі стосунки не приносять задоволення. Імовірні розчарування і засмучення через романтичні стосунки.

Ваші поточні стосунки можуть серйозно постраждати, якщо ви поставите на перший план свої інтереси та думку. Можливі серйозні розбіжність у поглядах з чоловіком, відкрите протистояння, сварки.

КОЗОРІГ

козеріг, Знаки зодіаку_12
ТСН.ua

Утримайтеся від необдуманих обіцянок, не пручайтесь своїм бажанням. Загальна напружена атмосфера сприяє пробудженню у вас кращих якостей, ви вчитеся тонкощам взаємовигідного партнерства. За правильного підходу до питання взаємин, ви маєте можливість нормалізувати стосунки з коханими і в родині, знайти надійного партнера в особі чоловіка.

Любовним відносинам заважають імпульсивність прийняття рішень, метання з крайності в крайність, розмови на підвищених тонах. Ви схильні робити зауваження своїм коханим і близьким людям, що нерідко призводить до суперечок, сварок і лайок.

ВОДОЛІЙ

Знаки зодіаку_11
ТСН.ua

Ви запам'ятаєте квітень, як один із найщасливіших місяців року. Він сприятливий для виходу у світ, для заручин або одруження, для любовних пояснень і спільних справ з романтичним партнером. Схильні проявляти увагу до протилежної статі, розумієте інтереси партнера (чоловіка).

Ви артистичні, зовні привабливі, вражаєте оточення екстравагантністю, що в результаті може дати новий виток у розвитку ваших взаємин. Використовуйте цей період для гармонізації романтичних стосунків і сімейних зв'язків.

РИБИ

Знаки зодіаку_9
ТСН.ua

Цей період характеризується виникненням нетривалих романтичних зв'язків без зобов'язань. Ви активні і наполегливі в пошуку задоволень і контактів з протилежною статтю. Імпульсивні дії, схильність поставити всі крапки над "i", може перешкодити вам в плані збереження миру в сім'ї і гармонії в парних стосунках, привести до розриву.

Важливо проявляти увагу до того, що говорить вам кохана людина, оскільки обставини цього періоду змусять вас змінити спосіб мислення або свою роль у партнерських взаєминах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції