Вам за 40? Час їсти боби!

Щоб сповільнити старіння і розвитку хвороб старості, після 40 років тваринні білки у раціоні потрібно замінювати на рослинні.

Науковці довели, що для сповільнення процесів старіння і розвитку хвороб старості, таких, як атеросклероз, діабет 2 типу, ішемічна хвороба серця, інсульт, інфаркт, катаракта, остеопороз та інші, після 40 років уміст білків у раціоні потрібно зменшувати, а після 50 – ще. І робити це варто, в першу чергу, за рахунок червоного м'яса.

М'ясо, багате на амінокислоту метіонін, активує так званий сигнальний шлях mTOR, тобто каскад молекул, які стимулюють синтез білка, ріст клітин та відключають вкрай важливі механізми "ремонту" клітин (аутофагія), видалення старих та хворих (апоптоз).

Тому постійна активація mTOR провокує запалення, розвиток серцево-судинних хвороб, діабету 2 типу, багатьох видів раку та скорочує тривалість життя. І хоча mTOR також необхідний, але його активність потрібно балансувати. Саме тому оптимальним шляхом є вживання рослинних білків, зокрема, бобових.

Другою, важливою перевагою бобових є велика кількість харчових волокон. Причому – різних. І розчинних, які поглинають токсини, канцерогени, шкідливі речовини, і нерозчинних, які не дають застоюватися кишечному вмісту і сприяють виведеню їх із організму.

І мікрофлора. Вона неймовірно любить бобові. Особливо бобові потрібні для росту корисних мікроорганізмів. Здорові вони – здорові ми.

Одним словом, вживайте бобові.

Щоб добре засвоювалися – попередньо замочіть, а потім добре проваріть. 

Моя вечеря.

Страва з бобів, для блогів
facebook.com/Оксана Скиталінська

Там сочевиця із м'ятою, оливковою олією, базиліком, бальзамічним оцтом і куркумою.

Живіть довго-довго і щасливо!

А для цього їжте просту їжу, багато рухайтеся, читайте наукову літературу, спіть теж багато і радійте, що живете.

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook та стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар