Чому варто поїхати на Рівненщину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей регіон України багатий різними природніми та архітектурними пам’ятками, які із кожним роком приваблюють все більше туристів.

Зізнаюся, Рівненська область здивувала мене кількістю крутих локацій. Можливо, на сьогодні я була в найпопулярніших, але було б неправильно на цьому зупинитися.

Базальтові стовпи — лиш одне з мальовничих природних місць. 60 км на північ від Рівного до села Базальтове, куди можна доїхати машиною або маршруткою з Рівного орієнтовно за годину. Біля в'їзду в село розташовані два озера, які і є місцем призначення, — одне озеро навпроти іншого через дорогу. Береги кожного з них — базальтові відкладення.

Стовпи позначені на google maps і можна орієнтуватися на мітку. Дуже раджу перед поїздкою подивитися фото в Інтернеті, щоб зрозуміти ракурси, звідки та що можна побачити. На місці це не так очевидно — можна стати біля озера і бачити тільки воду, а якщо пройти 100 метрів, будуть помітні базальтові колони.

На базальтових озерах класно зупинитися на ночівлю з наметами. Там є кілька місць над водою, де зручно та затишно ставати табором. Можливо, влітку так роблять багато людей. А ось теплої осені не було нікого.

Базальтові стовпи
wikipedia.org
Кар'єр з видобутку базальту в с.Базальтове
Базальтові стовпи
facebook.com/pg/tvoeRV
Базальтові стовпи з висоти пташиного польоту

Крім Базальтових стовпів, поблизу Рівного можна відвідати:

1. Дубенський замок. Я була приємно здивована, що це два палаци різної епохи, які належали різним власникам — Острозьким та Любомирським.

2. Тараканівський форт. Оборонні укріплення часів першої світової, що розташовані в лісі. Зручне взуття обов'язкове у цьому місці: тут хочеться полазити кімнатами та тунелями і все роздивитися.

3. Тунель кохання. Найвідоміше місце у Клевані. Сюди варто їхати заради красивих фотографій.

4. Острог. Дуже цікаві Острозька академія та Острозький замок. Академія дуже сильно мене вразила. Можна зайти в середину університету та у внутрішні дворики.

З менш популярного, але, можливо, найцікавішого. Раджу відвідати Соколині гори — каньйон на річці Случ та "Поліський трамвай" — вузькоколійка, що функціонує з кінця ХІХ ст. і проходить мальовничим Поліссям. Ось заради цього я ще повернуся у Рівненську область.

Чим ще можна доповнити цей список? Що порадите? Хто де був, що сподобалося найбільше?

Більше про подорожі читайте тут: hannaburlaka.com

Залиште свій коментар

Вибір редакції