Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білл Гейтс порадив п’ять книжок для читання влітку

Гейтс завуважив, що жодна з цих книжок не можна назвати легкою для читання.

Відомий бізнесмен та засновник компанії Microsoft Білл Гейтс у своєму блозі порадив п’ять книжок для читання під час літньої відпустки. 

Джаред Даймонд "Переворот" (Upheaval)

Автор досліджує, як суспільства реагують на моменти криз, такі як громадянські війни та іноземні загрози. За словами Гейтса, попри те, що сюжет книги виглядає дещо депресивним, після прочитання від відчував оптимізм щодо можливості людей вирішувати різні проблеми.

Роуз Джордж "Дев'ять пінт" (Nine Pints)

У книжці британської журналістки наведено цікаві факти про кров.

Амор Тоулз "Джентельмен в Москві"  (A Gentleman in Moscow)

 Гейтс радить читати цю книжку навіть тим, хто "не любить читати про Росію, як і він". Роман про людину, засуджену до довічного ув’язнення під домашнім арештом у Москві. 

Майкл Бешлосс "Президенти війни" (Presidents of War)

У книжці йдеться про війну у В’єтнамі та інші конфлікти, в яких брали участь США протягом  ХІХ століття до 70-х років ХХ  століття.

Пол Кольє "Майбутнє капіталізму" (The Future of Capitalism)

На думку Гейтса, книжку варто читати, аби зрозуміти, що може чекати на капіталізм у майбутньому, а поданий аналіз проблем капіталізму в ній цікавіший, ніж запропоновані вирішення проблем. 

Для тих, хто шукає типову "літню" книжку, Білл Гейтс радить почитати "Результат Розі" (The Rosie Result) Грема Сімсіона, а також інші книги з трилогії − "Ефект Розі" та "Проект Розі". 

Також Гейтс  назвав нову книжку Мелінди Гейтс (дружини Білла Гейтса) "Момент підйому", яка вийшла друком у квітні 2019 року і Білл Гейтс вважає її кращою з усіх, що прочитав за цей рік. У книжці йдеться про власний досвід Мелінди та інших борців за права жінок. 

Нагадаємо, названо переможця Букерівської премії 2019.  Цьогоріч премію присудили оманській письменниці Джохі аль-Гарті за книжку "Небесні тіла". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції