29-річний Руслан сподівається на допомогу небайдужих

Чоловіку потрібно рятувати життя.

Житель донецького Торецька Домбровський Руслан страждає через діагноз: діагноз хронічний гломерулонефрит, сечовий синдром, артеріальна гіпертензія, анемія.

"Перенесена в 2009 році ГРВІ стала поштовхом до ураження нирок, але тоді пролікувалися, симптоми пішли і забули. А влітку 2015 р після стійкого підвищення артеріального тиску, яке трималося тижнями і не знижувався препаратами, звернулися в лікарню і виявили хронічну хворобу нирок 4ст., нефротичну анемію. Майже рік трималися на таблетках, уколах, сорбенти і дієті. Але у липні 2016 поставили діагноз - хронічна ниркова недостатність термінальна стадія. У Краматорську взяли на гемодіаліз", - розповідає дружина Руслана.

Лікарі рекомендують пересадку нирок від нерідного донора. Таку готові провести в Білорусії.

"Ми зв'язалися з клінікою, але для іноземних громадян вартість операції - 60 тис. доларів, а перед операцією необхідно пройти обстеження, яке коштує 6 тис доларів. На даний момент Руслан на 1 групі інвалідності, ще й доводиться працювати, працює зварювальником на комунальному підприємстві з зарплатою в 1288 грн", - розповідає жінка і благає небайдужих людей допомогти у зборі коштів.

Реквізити для допомоги:

Приват банк: 4149 4978 6285 4173

Домбровської Наталії

https://vk.com/club123202789

Залиште свій коментар