9-місячну Віку врятує лише трансплантація печінки

У батьків не вистачає коштів.

Віка народилася 21 лютого 2017 р. у Миколаївському пологовому будинку. У дитини на третю добу проявилася жовтушність шкіри, дівчинку поклали під лампу фототерапії, де гріли три дні після чого виписали додому.

"У два місяці дитина дуже пожовкла, Віку почали обстежувати, брали аналізи на інфекції, робили УЗД і аналіз крові, у дитини був підвищений гемоглобін, по УЗД лікарі припустили що у неї можливо атризия жовчних шляхів і, можливо, потрібно буде видаляти жовчний. Оскільки у нас в місті подібну операцію не проводять, нас направили в місто Київ", - розповідає мама дівчинки.

Вже в столиці батькам повідомили, що жодне лікування не поліпшить стан дитини, дівчинці показана трансплантація печінки. Родина планує провести її за кордоном. Мама може стати донором. Але єдина проблема - це майже 130 тисяч євро, які потрібно сплатити за операцію у бельгійській клініці. 

"Тепер найголовніше якомога швидше зібрати гроші на трансплантацію і встигнути виїхати до Бельгії, щоб наша дівчинка змогла рости і розвиватися як і всі інші здорові дітки. Ми віримо, що в світі дуже багато добрих і чуйних людей, які допоможуть нашій донечці, наша сім'я буде дуже вдячна кожній людині, хто допоможе нам врятувати нашу Вікторію", - кажуть рідні крихітки.

Реквізити для допомоги:

Риф Наталія

5168 7427 0860 0949 

https://www.facebook.com/VictoriaRif/

Залиште свій коментар