5-річний Даніїл потребує допомоги

Хлопчику потрібна тривала і дорога реабілітація

5-річний Мосійчук Данії сподівається на допомогу небайдужих людей, йому потрібне лікування, а у батьків вичерпалися всі заощадження.

"Даня народився на восьмому місяці, легені у нього розкрились погано. Це спровокувало важкий стан, реанімацію, штучну вентиляцію легенів. На третю добу під апаратом ШВЛ стався внутрішньо мозковий крововилив. І прогноз лікарів – жити не буде! Але Даня вижив. Місяць ми провели у реанімації", - розповідає мама хлопчика.

Батьків попередили про можливі наслідки, тож вони одразу взялися за реабілітацію дитини.

"Але не дивлячись на усі наші зусилля в рік нам поставили діагноз – спастична тетраплегія, відставання у стато-кінетичному, мовному розвитку, судомний синдром. Не дивлячись на невтішні прогнози лікарів, ми маємо позитивні результати. Даня - дуже веселий і життєрадісний хлопчик. В свої три з половиною роки він вже вміє сидіти, робить свої перші невпевнені кроки біля опори, щоправда "хрестить" ніжки і постійно намагається встати "на пальчики", - розповідає мама Данила.

Дитині потрібно продовжувати реабілітацію і медикаментозне лікування, але на це потрібні значні кошти, яких родина не має.

"На даний момент всі заощадження родини вичерпано, а нам ще так багато потрібно зробити для нашого синочка, адже маємо мрію і надію, що одного дня він піде і заговорить до нас. Просимо всіх, кому не байдуже, хто розуміє як в наш час тяжко повернути здоров'я, хто знає як важко і неспокійно батькам за здоров'я своїх дітей, будь ласка, допоможіть нашій дитині одужати. Дуже хочеться бачити нашого синочка здоровим та усміхненим, топаючи своїми ніжками по дитячим майданчикам, граючим з іншими дітками, мріємо радіти його успіхам у розвитку", - говорить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК

Карта № 4149 4978 2340 6592

Мосійчук Ольга Валеріївна

https://vk.com/club77999226

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: