6-місячний Матвійко дуже потребує вашої допомоги

Дитині потрібна трансплантація печінки.

Крихітний Матвійко Дюк з'явився на світ у листопаді минулого року з атрезією жовчовивідних шляхів, яку вдалося діагностувати лише за місяць після народження дитини.

"Лікарі сказали, що треба провести операцію по Касаї, яку зробили 10 лютого. Ми сподівалися і чекали, що допоможе. Але на жаль операція не дала результату і нас відправили додому, сказали приїжджати на контрольні огляди", - розповідає мама Матвійка.

Але за деякий час лікарі вже констатували, що печінка в Матвія в дуже поганому стані і незабаром треба робити трансплантацію. Батькам вдалося відшукати клініку, яка готова прооперувати малюка – бельгійські лікарі виставили рахунок 129 745 євро.

"Я дивлюся на свій клубочок щастя і не можу в це повірити. Ми до останнього сподівалися що все обійдеться. Не дивлячись на хворобу, Матвій добре розвивається, набирає вагу, грає, радіє кожному дню. Він дивиться на мене посміхається, а мій серце розривається, від того, що моя дитина вже стільки пережив і повинен боротися за життя, але розумію що іншого виходу у нас немає. Мені незручно просити фінансової допомоги, але сума на операцію для нас непосильна. Тому, стоячи на колінах, прошу вас допомогти пройти нам ці випробування. З Божою поміччю наш Матвейка впорається з усіма випробуваннями і далі буде посміхатися і радувати нас", - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: № 5168 7426 0791 9218 Дюк Юлія В. (мама)

https://vk.com/bborenessance

Залиште свій коментар