Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полінка потребує негайної допомоги

Батькам дівчинки не вистачає коштів на лікування доньки.

Цяцька Поліна захворіла майже два роки тому і потрапила до лікарні з пієлонефритом. Проте лікування не давало результатів, тож дитину перевели до лікарні у Харкові, де поставили страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз, а також інші супутні хвороби.

"Деякі препарати є на балансі лікарні, але не всі. Більшу частину доводиться купувати за свої кошти. Попередньо сума на лікування, за прогнозами лікарів, складе 150-200 тис. грн", - розповідає мама дитини.

Для батьків дівчинки така сума є завеликою, тому вони просять про фінансову підтримку.

"У нас залишаються труднощі із закупівлею препаратів для підтримання печінки, оскільки від вживання хімії дуже страждає печінка, дуже підірваний імунітет і до всього цього у нас ще з'явилася величезна проблема, з'явився ризик розвитку цукрового діабету 2 типу, щоб не допустити його розвитку нам доводиться приймати препарати, і постійно сидіти на спеціальній дієті. Багато препаратів ми змушені замовляти з інших міст, оскільки у нас містечко маленьке і в наших аптеках їх просто немає в наявності, і ще практично закінчилася суха хімія, потрібно закуповувати ще на наступні півроку, але коштів у нас на неї вже немає... Ми вас просимо, ми вас благаємо, не пройдіть повз нашої біди", - просить тато дитини. 

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 5168 7573 6590 3840

Цяцька Юлія Ігорівна

АБО

Картка Ощадбанку 4790 7010 0858 3691

Цяцька Юлія Ігорівна

https://ok.ru/polechkevs

Залиште свій коментар

Вибір редакції