Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аліса дуже сподівається на допомогу небайдужих

Дитині потрібна операція за кордоном

Ісаєва Аліса дитина з інвалідністю, вона харчується через зонд, у дитини встановлена трахеотомічна трубка, сама не ходить, ходить тільки з підтримкою або в ходунках. "Вночі у Аліси низький рівень кисню в крові, доводитися давати дихати киснем. У неї часті головні болі. Аліса перенесла 4 коми. Діагноз: краніостеноз (оперована і шунтування), синдром Крузона, синдром Арнольда Кіарі", - розповідає мама дитини.

До того ж у дівчинки почав прогресувати сколіоз, який потрібно вже виправляли оперативним шляхом, а українські лікарі, через супутні діагнози дівчинки, за таку операцію не беруться.

"Ми відправляли документи в багато країн і відповідь прийшла з Німеччини. Після спільного консиліум нейрохірургів і спінальних хірургів, фахівці прийшли до висновку, що Алісі спочатку потрібно провести операцію по декомпресії задньої черепної ямки, а вже потім - по реконструкції хребта. Тобто за цей рік нам потрібно встигнути зробити дві найважливіших операції. На жаль, ми втратили дуже багато дорогоцінного часу. Кошторис, яка вислала клініка 19 841 євро - це ціна першої операції, ми не в змозі оплатити. Допоможіть нам, будь ласка, зібрати потрібну суму! У нас дуже обмежений час", - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168755108827433

Ісаєва Наталя (мама)

https://www.facebook.com/groups/2056242461271447

Залиште свій коментар

Вибір редакції