Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аліса дуже сподівається на допомогу небайдужих

Аліса дуже сподівається на допомогу небайдужих

Дитині потрібна операція за кордоном

Ісаєва Аліса дитина з інвалідністю, вона харчується через зонд, у дитини встановлена трахеотомічна трубка, сама не ходить, ходить тільки з підтримкою або в ходунках. "Вночі у Аліси низький рівень кисню в крові, доводитися давати дихати киснем. У неї часті головні болі. Аліса перенесла 4 коми. Діагноз: краніостеноз (оперована і шунтування), синдром Крузона, синдром Арнольда Кіарі", - розповідає мама дитини.

До того ж у дівчинки почав прогресувати сколіоз, який потрібно вже виправляли оперативним шляхом, а українські лікарі, через супутні діагнози дівчинки, за таку операцію не беруться.

"Ми відправляли документи в багато країн і відповідь прийшла з Німеччини. Після спільного консиліум нейрохірургів і спінальних хірургів, фахівці прийшли до висновку, що Алісі спочатку потрібно провести операцію по декомпресії задньої черепної ямки, а вже потім - по реконструкції хребта", - просить мама дитини.

Першу операцію, за кошти, які допомогли зібрати небайдужі, вже провели, тепер потрібна наступна операція, але таких коштів у родини немає. "Поки кут нахилу хребта дозволяє зробити цю операцію, але у Аліси він критичний. Часу дуже мало, а точніше його немає... Кошторис, яку прислала нам клініка, ми не в змозі оплатити. У 2014 році, в зв'язку початком бойових дій, ми змушені були покинути свій будинок. Маючи на руках такого не простого дитини, знімаючи житло, проходячи безліч реабілітації і досліджень, медикаментозне лікуваня, ми матеріально себе вичерпали. Ми змушені знову звернутися до всіх небайдужих людей допомогти нашій родині! Допоможіть, будь ласка, нашій донечці ходити своїми ніжками в школу, мати друзей, жити без болю", - просить мама Аліси. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168755108827433 Ісаєва Наталя (мама)

https://www.facebook.com/groups/2056242461271447

Залиште свій коментар

Вибір редакції