Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина має шанси здолати рак, але потрібна фінансова допомога

Наступний курс хімії коштує понад 3 тисячі доларів.

Ірина Гайдай 2014 року покинула все в Криму і з дорослим сином переїхала до Києва, щоб почати все життя спочатку, але доля приготувала для неї нове випробування. За кілька років потому вона потрапила в лікарню, у неї виявили рак сигмовидної кишки, повну непрохідність кишечника, з ускладненнями і метастазами.

«У Києві надали першу допомогу, але сказали, що шанси маленькі, говорили не більше 3 місяців. Родичі, друзі, мама, яка продала свій будинок в Севастополі допомогли з грошима, щоб поїхати лікуватися до Ізраїлю. Там пройшла 12 хімій, результати позитивні, готували до операції. У січні 2019 закінчилися гроші, лікування не продовжувала ні в Києві, ні в Ізраїлі через повну відсутність фінансів», - розповідає жінка.

Це не могло не позначитись на подальшому стані Ірини, її ставало дедалі гірше.  «В травні 2019 на МРТ, яке я зробила в Києві, печінка дала рецидив, з'явилися метастази в легенях, плеврит і асцит черевної порожнини. Несподівано для мене прийшла фінансова допомога. Господь робить чудеса, моя історія - це диво неймовірне. З травня пройшла ще 12 хімій по-іншому протоколу, легені чисті, печінку в нормальному розмірі, але ще з метастазами, рідина пішла», - розповідає Ірина.

Надалі Ірині необхідно пройти ще три хімії і готуватись до операції. «Ліки на одну хімію коштують $ 3500, вартість операції - $ 30000. Я не звикла скаржитися, тим більше просити допомоги, завжди все сама, ще й іншим намагалася допомогти. Але тепер звертаюся до людей! Низько вклоняюся і прошу допомогти, хто скільки може», - просить Ірина.

Реквізити для допомоги:

Картк ПриватБанку: 5168 7453 2153 6937, Гайдай Ірина Анатоліївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції