Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Про допомогу для сина Богдана просять його батьки

Хлопчику потрібна посилена і дорога реабілітація

3-річний Сидор Богданчик через свій діагноз ДЦП досі не зробив своїх перших кроків, але завдяки старанню батьків і медиків навчився сидіти з опорою на руки і ноги.

«Я переношувала його, почалися пологи на 43 тижні, і мені провели кесарів розтин, бо він неправильно лежав, був дистрес плода. Діагноз при народженні: Неонатальна енцефалопатія, судомний синдром, аспіраційний синдром», - пригадує мама хлопчика.

Саме такі події і потягнули за собою всі ті наслідки, з якими зараз змушений боротись малюк.

«За ці роки ми зверталися до кращих фахівців: неврологів, масажистів, проходили постійні курси реабілітації в спеціалізованих клініках, центрах України. Й у Богданчика є дуже хороші результати - знизився тонус в ногах і руках зараз більше контролює рухи руками. Лікарі радять проводити повторні курси реабілітації кожні 2-3 місяці.  Прогнози повинні бути хороші, адже кожна реабілітація робить якийсь прогрес, щоб він сидів і ходив. Допоможіть нам, будь ласка, потрапити на реабілітацію, бо ми вже використали всі заощадження, а здаватися не можемо. Ми мріємо, що наш синочок почне ходити і скаже омріяне слово «мама». Заздалегідь висловлюємо щиру глибоку подяку за участь у долі маленького Богданчика усім добрим серцям», - каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5167490088995874

Сидор Івана

Залиште свій коментар

Вибір редакції