Чи стануть ліки дешевшими: Ляшко анонсував зміни у медзакупівлях

Чи стануть ліки дешевшими: Ляшко анонсував зміни у медзакупівлях

Фото: pixabay.com

Також міністр розповів про своє ставлення до змін щодо фінансування медзакладів.

Новопризначений міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, що невдовзі в Україні ліки стануть дешевшими.

Про це очільник МОЗ розповів в ексклюзивному інтерв’ю для ТСН.

Він анонсував зміни у закупівельних процесах забезпечення лікарськими засобами.

"Повністю МОЗ буде віддавати не властиві йому функції на державне підприємство "Медичні закупівлі". Досить велика кількість була бюрократичних речей в Міністерстві охорони здоров’я. Ми запустили другий етап реформи, але він запустився і співпав із епідемією. Тому нам у цей період часу головне стабілізуватися. Показати ефективні лікарні, які вже почали працювати, і допомогти неуспішним лікарням, які просіли із фінансуванням", — сказав Ляшко.

Міністр розповів про своє ставлення до змін щодо фінансування медзакладів.

"Я був проти фінансування деякого щодо інфекційних лікарень, коли гроші йшли за пацієнтом. І щодо протитуберкульозних закладів. І той тариф, який з’явився у 2020-му, не міг покрити потребу в закладах, які надають допомогу хворим на туберкульоз. Тому з моїх вуст і лунала критика. Зараз ситуація змінилась. І тариф підвищили, і вперше в Україні в цьому році почали фінансувати, платити за лікування хворого на амбулаторному етапі", — пояснив він.

Новини тижня: Віктор Ляшко розповів про плани на новій посаді

Новини тижня: Віктор Ляшко розповів про плани на новій посаді

Нагадаємо, що Верховна Рада 20 травня призначила головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка на посаду міністра охорони здоров’я України. За його кандидатуру проголосували 262 нардепи.

Під час виступу у Верховній Раді Ляшко перелічив пріоритети роботи на свой посаді. Також новий міністр охорони здоров'я розповів, як планує змінити команду МОЗ.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація