Витік аміаку у Вінницькій області: що відомо про хімаварію

Витік аміаку у Вінницькій області: що відомо про хімаварію

Фото: ДСНС України

35 тонн отруйного газу перекачували з розгерметизованої цистерни майже добу.

Під ранок 30 листопада завершилася ліквідація наслідків витоку аміаку у Вінницькій області. 35 тонн отруйного газу перекачували з розгерметизованої цистерни майже добу.

Про це йдеться у випуску ТСН.Ранок.

Хімічна аварія сталася вчора, 29 листопада, у містечку Немирів, на підприємстві, яке виготовляє агрохімікати для сільського господарства. Ніхто не постраждав.

За попередніми даними, цистерну підігнали залізничними коліями і хтось із працівників відкрив люк. Було це випадково чи ні - поліція нині з'ясовує. Аби їдка отруйна хмара не ширилася містом, рятувальники поливали цистерну водою. Людей з прилеглих кварталів не евакуювали, але про хімічну небезпеку повідомляли з гучномовців.

Екологічного лиха, запевняють фахівці, не сталося: повітря в межах Немирова в нормі. А от на території підприємства його забрудненість перевищена в півтора рази.

"Перевіряємо інформацію, чи було втручання, чи дійсно було здійснено механічне пошкодження даної цистерни. Будемо з'ясовувати і надавати правову оцінку", - зазначив  в.о начальника Немирівського відділу поліції Олександр Шрамко.

Що кажуть місцеві мешканці: 

"Чули, що був витік аміаку, на двір не виходити, а оскільки дитину мала забрати з садочку, вийшла. Ніби не відчуваємо у повітрі, але воно, мабуть, є, бо це зовсім недалеко",- розповідає Олександра Дзюбенко. 

Завершилася ліквідація наслідків витоку аміаку у Вінницькій області | Новини України

Завершилася ліквідація наслідків витоку аміаку у Вінницькій області | Новини України

Нагадаємо, аварія сталася  зранку 29 листопада на підприємстві, яке виготовляє агрохімікати для сільського господарства. Хмара посунула містом, коли люди йшли на роботу.

Читайте також: 

Коронавірус в Україні сьогодні: статистика на 30 листопада

До України зайшов потужний циклон: по всій країні оголошено штормове попередження

Новий штам коронавірусу "Омікрон": чим небезпечний, кого вражає і чи загрожує Україні спалахом

Повʼязані теми:

Наступна публікація