Понад тисячу дівчат прийшли на кастинг "Міс Україна": як обирали найгарнішу

Понад тисячу дівчат прийшли на кастинг "Міс Україна": як обирали найгарнішу

ТСН.ua

Серед учасниць кастингу - дівчата від 17 до 26 років.

Наймасштабніший кастинг на головний конкурс краси в Україні: відкрите змагання кандидаток - це нововведення, за словами організаторів, бо раніше відбирали учасниць начебто лише за анкетами. Після відборів у великих містах - останній кастинг у Київ зібрав просто рекордну кількість охочих поборотися за корону найкрасивішої. Як із 1000 обирали 25 претенденток, - йшлося в сюжеті ТСН.19:30.

Більше тисячі учасниць прийшли на кастинг конкурсу "Міс Україна" - черга просто нескінченна. Серед учасниць кастингу дівчата від 17 до 26 років. Студентки і працівниці найрізноманітніших професій.

Директорка конкурсу Вероніка Щипцова вражена кількістю дівчат, які вирішили взяти участь у київському кастингу.

Дівчата за правилами конкурсу мають бути не нижчими за 168 сантиметрів, мати громадянство України, не бути одруженими, не мати дітей. Журі звертає увагу і на натуральну красу. Штучні губи, груди і будь-які інші частини тіла - не вітаються. Більшість запевняє, прийшли сюди похизуватися лише натуральною красою. Журі фізично може перевірити лише паспорти на громадянство і сімейний статус

Дівчатам, які не пройшли, дають надію на наступний рік.

Поприходили конкурсантки з групою підтримки з мамами, тітками, і хлопцями. Мета участі у конкурсі краси - у всіх різна.

Але і цей кастинг - не останній шанс взяти участь у конкурсі "Міс Україна". Остаточний список учасниць оголосять на початку вересня, а до того, будуть запрошувати і на закриті кастинги за анкетами, які учасниці надіслали на електронну пошту.

Читайте також: 

Новини України: кастинг на "Міс Україна-2021" – як із сотень дівчат обирали 25 претенденток

Новини України: кастинг на "Міс Україна-2021" – як із сотень дівчат обирали 25 претенденток

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація