Ювілей Обами: перший темношкірий президент США відсвяткував 60-річчя

Ювілей Обами: перший темношкірий президент США відсвяткував 60-річчя

Скріншот відео

Барак Обама молодший за обох своїх наступників, а чинний президент Сполучених Штатів Джо Байден був у нього віце-президентом.

У середу, 4 серпня, сорок четвертому президентові США, лауреатові Нобелівської премії Бараку Обамі виповнилося 60 років. Про те, чим запам’ятався американцям перший темношкірий президент та чим він займається, покинувши Білий дім, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гучну вечірку з нагоди ювілею Обами на пів тисячі гостей, яку готували кілька місяців, в останню мить довелося скасувати через новий штам коронавірусу "Дельта", що шириться Сполученими Штатами. Тож замість компанії із Джорджем Клуні та Стівеном Спілберґом Обамі довелося обмежитися святкуванням в тісному родинному колі.

За його власним твердженням, Барак Обама зобов'язаний усьому, чого досяг, своїй дружині Мішель. З нею він познайомився в Чикаго, коли прийшов стажуватися до фірми, де вона вже працювала. 

Батьківської підтримки син кенійця і білої американки, який народився на Гавайях, не відчував ніколи. Зі своїм батьком майбутній президент Сполучених Штатів зустрівся лише одного разу, коли Бараку було 10 років. 

Про проблеми, які були в подружньому житті президентської пари, Мішель Обама розповіла через багато років у своїй шалено популярній книзі. Тоді світ дізнався, що парі, яка на екранах виглядає найщасливішою в світі, довелося працювати з психологом, аби не розлучитися. До речі, Мішель не хотіла, щоби Барак балотувався в президенти, але все таки підтримала його. 

Перший темношкірий президент в історії Сполучених Штатів, Барак Обама залишався в Білому домі два строки. За ці вісім років виросли обидві його доньки. 

Покинувши Білий дім, Обама не тільки не втратив своєї популярності, але й навпаки. За його лекції платять шалені гонорари, його автобіографія розійшлася накладом у майже два мільйони за перший же тиждень. В одній із промов він так і сказав: "Я здивований, що маю стільки грошей". 

Два роки тому авторитетне видання Financial Times включило Обаму до переліку людей, що визначили, який вигляд матиме десятиліття. 

Новини світу: бурхливу вечірку на честь 60-річчя Барака Обами скасували через штам "Дельта"

Новини світу: бурхливу вечірку на честь 60-річчя Барака Обами скасували через штам "Дельта"

Повʼязані теми:

Наступна публікація