Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ані Лорак у блискучому комбінезоні засвітила груди і стрункі ноги

Ані Лорак у блискучому комбінезоні засвітила груди і стрункі ноги

Артистка повідомила, що скучила за виступами.

Співачка Ані Лорак продемонструвала своїм прихильникам новий звабливий образ.

Виконавиця приміряла короткий блискучий комбінезон ніжно-салатового кольору. Свій лук артистка доповнила блискучими туфлями та ніжним макіяжем. Під знімками артистка повідомила, що дуже скучила за концертами.

Ані Лорак_1
instagram.com/anilorak

Своєю чергою фанати Лорак наголосили, що також дуже сумують за своїм кумиром:

  • Очманіти, яка краса! І ми дуже сумуємо за вами
  • Боже мій, ну Кароліно, ну навіщо така гарна?
  • Неймовірно вогняна дівчина
Ані Лорак_4
instagram.com/anilorak
Ані Лорак_2
instagram.com/anilorak

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Ані Лорак приїздила до Києва, де гуляла Подолом. А от концерти в українській столиці артистка вже не давала доволі давно. Востаннє вона виступала в Києві у листопаді 2014 року.

Тоді концерти артистки спровокували масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пов'язували із тим, що співачка виступає з концертами в Росії, яка нині дуже агресивно налаштована проти України та фінансує тероризм на Донбасі.

Після сутичок у Києві Ані Лорак була змушена скасувати концерт в Одесі, який був запланований на 15 лютого 2015 року. Після цього Лорак вперше виступила в Україні у листопаді 2017-го.

Тоді вона взяла участь у концерті балету FREEDOM. Вона була заявлена, як спеціальний гість. Її ім'я в афішах не вказувалося. Після цього артистка в Україні не виступала, натомість регулярно давала концерти у Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції