Батько Джорджа Клуні поділився подробицями знайомства сина з Амаль

Подружжя познайомилося на обіді у друзів.

Батько голлівудського актора Джорджа Клуні, 83-річний Нік Клуні продовжує охоче розповідати про особисте життя свого знаменитого сина.

Нік був одним з перших, хто описав журналістам зовнішність новонароджених онуків, тепер же батько актора згадав, як Джордж познайомився з Амаль. За словами Клуні-старшого, доленосна зустріч відбулася на обіді друзів, куди також запросили й Ніка Клуні з дружиною Ніною.

"Ми з Ніною відкрили двері, коли прийшла Амаль. Вона представилася і мило поспілкувалася з нами. Вже з цього моменту стало зрозуміло, що перед нами чарівна і добра жінка. До кінця вечері я сказав Ніні, вказуючи на Джорджа: "У цього молодого чоловіка з'явилася проблема". Я думаю, що до кінця його першої зустрічі з Амаль доля їх обох була вирішена. Амаль була прекрасна, а Джордж чудовий поруч з нею", - розповів батько актора, пише Refinery29.

Також 83-річний Нік Клуні повідав журналістам, що роман Джорджа з Амаль не був схожим на стосунки актора з іншими жінками.

"Я спостерігав за сином і його дівчатами відтоді, коли йому виповнилося 13 років. Стосунки з Амаль відрізнялися від усього того, що було в його житті до неї. Ця молода жінка майже одразу стала багато значити для нього. Просто приголомшливо!" - додав Нік Клуні.

Нагадаємо, Джордж Клуні та Амаль Аламуддін познайомилися у 2013 році. А вже наступного року одружилися. На початку червня Амаль народила чоловіку сина та доньку.

Залиште свій коментар