Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька Евана МакГрегора розповіла про аборт та проблеми з психічним здоров'ям

Клара зізналася, що з чотирьох років страждала від панічних атак.

Старша донька голлівудського актора Евана МакГрегора Клара, яка публічно обізвала знаменитого батька, розповіла про свої проблеми з психічним здоров'ям.

На сторінці в Instagram 23-річна Клара лишила чималий пост, у якому зізналася, що з чотирьох років страждала від панічних атак і тривожних станів. Через те, що дівчина приймала велику кількість антидепресантів, у неї з'явилася залежність від ліків. Та, як повідомила Клара, вже 110 днів, яка вона не п'є жодних ліків.

"Я хочу поговорити про психічне здоров'я. Довгий час мені було соромно розповідати про це навіть близьким друзям. З чотирьох років я страждала від панічних атак і тривожних станів. Я не знала, що є спосіб стати краще, але це дійсно так. Мені допомогли терапія і психоаналіз. Я працювала над собою і продовжую робити це донині. Це була клітка, з якої я ніяк не могла вибратися", - розговорилася донька МакГрегора.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This was really hard for me to open up about so go easy on me ❤️ lil moment of honest in hopes that it can help others feel less alone. This past year I dealt with addiction, I got sober, and I dealt with a great deal of depression and anxiety I had an abusive relationship, I had an abortion the list goes only. Anxiety has been something Iv lived with since I was 4 years old. Iv been having panic attacks since I was a child and I didn’t know that I could live my life without this crippling fear. I didn’t know there was a way to get better. But there is. Help yourself so others can help you too. And never be ashamed to talk about it.

Публикация от Clara McGregor (@claramcgregor)

Дівчина зізналася, що через психічний стан дозволяла негідно поводитися з собою чоловікам, та навіть терпіла від них побої.

"Мені було соромно за те, що я дозволяла чоловікам себе ображати, за синці під очима, за домагання і насильство, від яких я страждала", - поділилася 23-річна модель.

Разом з тим вона розповіла, що минулий рік став для неї чи не найскладнішим. Дівчина перебувала у токсичних стосунках, боролася з залежністю від ліків та пережила аборт. Тепер же, коли Клара вирівняла свій психічний стан, вона порадила іншим допомогти собі, аби інши могли допомогти їм.

Еван МакГрегор з донькою
instagram.com/claramcgregor
Еван МакГрегор з донькою

Нагадаємо, у січні 2018-го Еван МакГрегор розлучився з дружиною після 22 років шлюбу. Родину актора розбила його зіркова колега за серіалом "Фарго" Мері Елізабет Вінстед, до якої МакГрегор пішов. Розрив батьків дався не легко Кларі. Вона публічно обзивала й батька, й його нову пасію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції