Сергій Попов призначений шеф-редактором ТСН

Сергій Попов призначений шеф-редактором ТСН

Сергій Попов / Фото: Перший національний канал

Колишній шеф-редактор служби новин ТРК "Україна" Сергій Попов приєднався до команди 1+1.

У понеділок, 18 жовтня, колективу Телевізійної Служби Новин на 1+1 у якості шеф-редактора був представлений Сергій Попов. Продюсером ТСН призначена Олена Несміян.

Сергій Попов більше 10 років працював ведучим і випусковим редактором новин на телеканалі СТБ. Олександр Ткаченко, генеральний директор групи 1+1 у зв'язку з цим призначенням сказав: "ТСН сьогодні – це, напевно, найкраща команда тележурналістів у країні, і ми раді, що Сергій зі своїм досвідом і авторитетом тепер буде працювати разом з нами. Перед ТСН завжди стояло завдання бути лідером глядацьких симпатій, і ми сподіваємося, що пан Попов допоможе нам у реалізації цього завдання".

За словами Сергія Попова, йому цікаво приєднатися до такої різнобічної і сильної команди. "Мені імпонує стиль і формат ТСН, і я радий можливості взяти участь у роботі над цими новинами".

Для довідки: Сергій Попов з 1998 року працював ведучим і випусковим редактором новин на СТБ, останнє місце роботи – шеф-редактор служби новин ТРК "Україна". На старті кар'єри він був кореспондентом, після – ведучим економічних програм.

Читайте також:

Група 1+1 отримала 8 премій "Телетріумф"

На каналі "1+1" стартує нове шоу "Гламурні штучки та заучки"

Вертикальне програмування принесло 1+1 збільшення частки слоту на 13%

Андрій Доманський приєднався до команди 1+1

Повʼязані теми:

Наступна публікація