Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гарік Харламов та Христина Асмус розлучаються

Гарік Харламов та Христина Асмус розлучаються

Сумну звістку артистка підтвердила особисто.

Відомий російський гуморист, зірка Comedy Club Гарік Харламов та акторка Христина Асмус приголомшили фанів новиною.

Так, після восьми років подружнього життя пара вирішила розійтися. Сумну новину на сторінці в Instagram офіційно підтвердила Христина. Артистка зауважила, що причиною не став коронавірус, і що їхній розрив не є "хайпом".

Ані самоізоляція, ані хтось третій в цьому не винен. Лише ми самі. І це не хайп. Це рішення не спонтанне. Воно обдумане досить давно і сформульовано майже рік тому. До того, як це стало мейнстримом. Ми розлучаємося без бруду, з великою повагою одне до одного. І я зараз переповнена вдячністю і великою людською любов'ю. Я дуже сподіваюся, що ми назавжди зможемо зберегти теплі дружні стосунки на благо нашої дочки
написала Асмус

Акторка попросила поставитися з розумінням до їхнього розлучення з Харламовим і не турбувати ЗМІ з проханням ще щось прокоментувати.

Гарік Харламов та Христина Асмус
instagram.com/asmuskristina
Гарік Харламов та Христина Асмус з донькою

Своєю чергою Харламов також прокоментував цю новину і розповів, що наразі триває шлюборозлучний процес.

Наш шлях з Христиною не закінчується, а переходить в іншу стадію. В якій, я сподіваюся, завжди буде місце дружбі і повазі. Так, ми розлучаємося. Але ми безумовно залишаємося люблячими батьками прекрасної дочки. Це були прекрасні 8 років. Я безмірно вдячний Христині за них і за найголовніше і найважливіше, що є у нас в житті - за нашу дочку
сказав шоумен
Гарік Харламов та Христина Асмус
instagram.com/garikkharlamov

Нагадаємо, що Гарік Харламов та Христина Асмус одружилися 2013 року. Стосунки пари почалися зі скандалу, оскільки Харламов заради Асмус покинув дружину. Та ексдружина актора не здавалася, вона привселюдно судилася та з'ясовувала стосунки з Гаріком. Навіть тоді, коли Асмус вже була вагітна від артиста первістком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції