Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Леді Гага скасувала десяток концертів через "лютий біль"

Скасування торкнулися європейської частини світового турне зірки.

"Матір монстриків" Леді Гага скасувала 10 концертів європейської частини свого світового туру через проблеми зі здоров'ям. Про це йдеться у офіційній заяві представників зірки, розповсюдженій у суботу, 3 лютого.

"Нажаль Леді Гага страждає від лютого болю, який може сильно вплинути на її можливість взагалі виступати наживо. Тому ми оголошуємо про скасування останніх 10 концертів європейської частини туру. Вчора ввечері, з потужною підтримкою її команди медиків, Леді Гага прийняла це важке рішення негайно припинити турне. Вона невимовно шкодує та засмучується, що не може виступити для своїх фанатів у Європі, які так на неї чекали.

Нині вона під наглядом професійної команди медиків, які працюють над тим, щоб вона змогла виступати для своїх фанатів ще довгі роки", - йдеться у заяві.

Від себе Леді Гага, після оприлюднення заяви, написала коротку нотатку у фотоблозі: "Люблю вас, монстрики".

 

I love you, monsters ❤️

Публикация от Lady Gaga (@ladygaga)

Цього разу ані організатори, ані сама співачка не вказують, що стало причиною припинення туру. Проте відомо, що співачку хвилює біль у стегнах. У 2013 році зірка перенесла операцію. "В стегні була величезна діра, а хрящ взагалі бовтався там, де не мав", - розповідала тоді про стан свого здоров'я Леді Гага. А у вересні 2017 року її з сильним болем у стегні госпіталізували у Ріо де Жанейро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції