Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лілія Подкопаєва розсекретила ім’я новонародженої дівчинки

Також спортсменка зізналася, скільки кілограмів набрала у період вагітності.

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва, яка захопила трепетним знімком із крихітною донькою, нарешті розсекретила ім’я дівчинки, йдеться у "Світському житті".

Двомісячну донечку назвали Евеліною.

Крім того, знаменитість зізналася, що набрала у період пологів дев’ять кілограмів. Втім, завдяки спортивному минулому Подкопаєвій вдалося підтримувати себе у хорошій фізичній формі та згодом швидко позбавитися зайвих кіло.

"Їх було дуже легко позбавитися! Зокрема тому, що донька нас тримає в активному режимі. Ми багато тримаємо її на руках, тому руки точно завжди будуть у гарній формі", – поділилася Лілія Подкопаєва.

Відео Як Лілія Подкопаєва перенесла вагітність

На гучне святкування прилетіла з Америки олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва всього за 2 місяці після народження дитини. Чи взяло подружжя доньку з собою в Україну – дивіться в сюжеті.

Як Лілія Подкопаєва перенесла вагітність

Зауважимо, спортсменка здійснила перший світський вихід в Україні після пологів. Батьки Евеліни прилетіли до України на п’ять днів без малечі. Дівчинку залишили у США із бабусями, сестричкою та братом.

Нагадаємо, що для Лілії Подкопаєвої дівчинка стала третьою дитиною. Знаменитість виховує двох дітей від попереднього шлюбу з бізнесменом Тимофієм Нагорним – 12-річну дочку Кароліну та 14-річного сина Вадима, до дня народження якого спортсменка опублікувала архівні фото.

Залиште свій коментар

Вибір редакції