Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через проблеми сина в школі Марічка Падалко з чоловіком відвідувала психолога

Телеведуча поділилася правилами виховання трьох дітей.

Зірка каналу "1+1" Марічка Падалко, яка показала розваги з чоловіком та дітьми у лісі, наразі розповіла, як виховує трьох дітей.

У програмі "Життя відомих людей" телеведуча зізналася, що не могла й уявити, що у неї буде троє дітей. Довгий час жінка вважала себе безплідною, адже в першому шлюбі їй так і не вдалося завагітніти. Однак зустрівши журналіста Єгора Соболєва жінка вже швидко відчула в собі зміни.

Так, 2007 року в пари народився син Михайло, а ще за рік – донька Маша, 2010-го Марічка була приголомшена, знову побачивши дві смужки на тесті.

Марічка Падалко з родиною_1
instagram.com/marichkapadalko

Єгор і Марічка зізналися, що до кожної дитини знаходять свій підхід, та їм і самим довелося в собі дещо змінити, щоб налагодити виховний процес. Більше того, через проблеми старшого сина у школі пара зверталася до психолога. А все через те, що Марічка не одразу стала на сторону сина і наполягала, що вчитель все ж має рацію і не варто з ним сперечатися. Тато хлопчика був іншої думки. Через це пара почала сваритися.

"У мене були ідеї, що треба сина повести до психолога, щоб психолог з боку подивився, що відбувається, чим можна допомогти. Але психологиня була дуже досвідчена і сказала: "Ну з мого досвіду, до психолога мусять прийти спочатку батьки, а потім взагалі потреба, щоб прийшов син може відпасти сама собою", – поділилася Марічка.

Так і сталося, на сеансах у психолога пара знайшла компроміс і зійшлася в поглядах на виховання і навчання в школі.

Марічка Падалко з родиною_3
instagram.com/marichkapadalko

Одні з головних правил сім’ї – особистий підхід та справедливе ставлення до дітей. Крім того, Марічка та Єгор намагаються бути дітям не наставниками, а перш за все друзями.

"Мені не подобається оце "менторство" наше або "наставничество", мені подобається форма друзів і щоб будь-які дії дітей батьки їм проговорювали і пояснювали. От я дуже не люблю, коли чую від батьків навколо, коли дитина, наприклад запитує "чому?", "бо я так сказала" або "бо я старша". Ну, яке майбутнє чекає на дітей, коли чують "я так сказала" чи "я старша", – поділилася телезірка.

Марічка Падалко з родиною_5
instagram.com/marichkapadalko

Також Падалко впевнена, що не варто робити з дітей слухняних і зручних, просто щоб вони не заважали, адже із таким бекграундом вони не стануть лідерами, не будуть мати власної думки і не зможуть влаштувати своє життя.

Їхній найменшій Каті 9 років, старшому Михайлу вже 12 років, а середній Маші – 11. Та за словами батьків, старші діти, які нині в перехідному віці, добре ладнають із молодшою сестрою. Марічка впевнена, троє дітей – ідеальний варіант для родини.

Марічка Падалко з родиною
instagram.com/marichkapadalko

"Одна дитина ніколи не вчиться зважати на інтереси інших, бо інших просто нема. Дві дитини – інша проблема. Вони конкурують за золоту акцію, за контрольний пакет, в них все життя двобій між собою. А коли вже народжується третя дитина, то всі розуміють, що щоби щось вийшло треба хоча би з кимось одним домовитися. І оця формула 1+1=2, насправді допомагає всім дітям і вибудовувати союзи і розуміти інтереси інших і що важливо, дотримуватися слова", – поділився Єгор.

Марічка Падалко з родиною_1
instagram.com/marichkapadalko

Ще одне правило сім’ї – знати міру. Марічка та Єгор запевняють, що немає сенсу суворо забороняти речі, які потенційно можуть сподобатися дітям. Тож все має бути дозованим.

"Тобто в інтернеті можна бути, але не весь час, солодке можна їсти, але не дуже багато, телевізор можна дивитися, але обмежений період часу", – розповіла Марічка.

Нагадаємо, не так давно Марічка Падалко зачарувала родинною фотосесією з чоловіком і трьома дітьми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції