Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Модель Джіджі Хадід викликали до суду у справі Гарві Вайнштейна

Зірка отримала запрошення опинитися серед присяжних у справі продюсера.

Популярну американську супермодель Джіджі Хадід, яку днями заскочили на прогулянці з ексбойфрендом, наразі викликали до суду у справі звинуваченого у секс-домаганнях Гарві Вайнштейна.

Днями 24-річна зірка ділилася з шанувальниками новиною про те, що в неї здійснилася велика мрія.

"Мене викликали на роль присяжного. Не знаю, чому це мене так шокувало. Моя мрія здійснилася", - зауважила Джіджі.

А вже вчора модель була помічена на виході з будівлі суду в Нью-Йорку, де вона приєдналася до 119 кандидатів на роль присяжних, які будуть присутні на слуханні справи скандального продюсера.

Джіджі Хадід у суді
Associated Press

Як йдеться у виданні E!News, спілкуючись з суддею, Джіджі заявила, що знає Сальму Гаєк, дружить з Карою Делевінь і іншими зірками, які звинувачують Вайнштейна в сексуальних домаганнях, але попри це вона буде приймати рішення, спираючись лише на факти.

Джіджі Хадід
Associated Press

Чому саме Хадід потрапила в список присяжних, не повідомляється, однак відомо, що присяжним засідателем може стати практично будь-який громадянин США, який живе в межах території, що належить до юрисдикції даного суду, володіє англійською мовою та не має судимостей за кримінальні злочини.

Нагадаємо, суд над Вайнштейном розпочався 6 січня. Він був звинувачений в тому, що нібито зґвалтував одну жінку в готельному номері на Манхеттені в 2013 році і, ймовірно, зробив насильницький сексуальний акт щодо другої жінки в 2006 році. Решта інцидентів не розглядаються через сплин строку давності притягнення до кримінальної відповідальності. Однак нещодавно йому були висунуті нові звинувачення в сексуальних злочинах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції