Надя Дорофєєва прокоментувала розлучення Позитива

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Надя Дорофєєва прокоментувала розлучення Позитива

instagram.com/nadyadorofeeva

Також артистка розповіла, чому ходить до психолога.

Популярна українська співачка та екссолістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва прокоментувала розлучення колеги за дуетом Позитива.

У програмі "ЖВЛ" артистка поділилася, що вони з композитором близькі, тому вона знала про розрив пари набагато раніше, ніж екси наважилися оголосити публіці.

"Я звичайно ж знала набагато раніше про цю ситуацію. Звичайно зараз вже жодної драми не було. Для будь якої людини, для якої цей етап життєвий спільний закінчується, він завжди настільки важкий, адже вони виросли разом. Це рішення в будь якому випадку було важким для них обох, я впевнена", – поділилася знаменитість.

DOROFEEVA також розповіла, що її найбільша підтримка – чоловік, співак Володимир Дантес. Надя запевняє, за роки разом вони стали не просто подружжям, а найкращими друзями і партнерами.

"Вова мене більше всіх підтримував і йому дістається найжахливіше - мої сумніви. А їх дуже багато", – зізналася зірка.

Нині в їхніх стосунках не йдеться про ревнощі – ні професійні, ні особисті. Після карантину Надя уповільнилася, почала читати мотиваційну літературу і навіть звернулася до психолога, щоб нарешті віднайти гармонію.

"Мені не вистачало внутрішньої гармонії, не було внутрішнього спокою. Я раніше не встигала взагалі подумати про своїх якихось внутрішніх моментах, відносинах в сім'ї - про найголовніше. Тому що раніше робота, концерти я летіла і не думала ні про що, а зараз задумалася і мені так подобається", – поділилася Дорофєєва.

Чому Надія Дорофєєва відмовилася від підборів

Чому Надія Дорофєєва відмовилася від підборів

Надя готова до нових звершень, працює в задоволення. Знає, що поруч її близькі і неймовірно вдячна за підтримку прихильників і колег. Зізнається - нарешті цілковито щаслива.

Нагадаємо, днями Надія Дорофєєва розповіла, чому відмовилась від підборів. З початком сольної кар’єри з життя співачки зникли підбори.

Наступна публікація