Нападники били "маму" Сердючки  кулаками в обличчя – свідки події

Нападники били "маму" Сердючки кулаками в обличчя – свідки події

Дата публікації
Перегляди
5463
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нападники били "маму" Сердючки  кулаками в обличчя – свідки події

Очевидці інциденту розповіли, що Інна Бєлоконь закривала доньку від зловмисників як могла.

Свідки страшної події, яка сталася із "мамою" Вєрки Сердючки Інною Бєлоконь під час Сорочинського ярмарку, поділилися подробицями інциденту.

Як відомо, у Полтаві близько 12 осіб побили Бєлоконь та її доньку, коли вони брали участь із сімейним ресторанним бізнесом у ярмарку.

За словами свідків, нападники були ромської національності. Вони били Інну та її доньку кулаками в обличчя, пише "КП" в Украине"

"Я бачила, що їхній намет оточили десять-дванадцять осіб "циганської зовнішності": в основному жінки і діти, але були і чоловіки. Раптом там почався шум, крик. Як я зрозуміла, господарі (Інна була з донькою і подругою) запідозрили, що у них щось хочуть вкрасти і зробили зауваження. Ну, і почалося: штовханина, взаємні образи... А потім зовсім цигани почали їх бити кулаками в обличчя. Сильно дісталося доньці Інни (кажуть, у неї сильний забій щелепи). Але мама її закривала, як могла!" - поділилася свідок, чий намет був неподалік інциденту.

Жінка розповіла, що почала кричати, і на її крик підійшли люди, які допомогли розборонити бійку.

"Хтось викликав поліцію, швидку, а цигани розбіглися... Тільки я своє ім'я вам не скажу, а то вони мене знайдуть!" - сказала жінка.

Нагадаємо, в ніч на п'ятницю на Сорочинському ярмарку 12 осіб ромської національності сильно побили "маму" Вєрки Сердючки, акторку Інну Бєлоконь та її 18-річну доньку Яну. У дівчини травмована щелепа, Інна ж отримала численні забої обличчя.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5463
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація