Настя Каменських зізналася, чи робила пластичну операцію

Українська співачка прокоментувала чутки про пластичну операцію та ін'єкції краси.

Останнім часом Настя Каменських, яка тепер виступає під псевдонімом NK, покращала і подейкують, що вона зробила собі пластичну операцію або ін'єкції краси, йдеться у "Світському житті".

Катя Осадча запитала у артистки, чи дійсно це так, на що Настя відповіла:

"Я виступаю проти будь-яких ін'єкцій та операцій. Зараз мені 30 років і мій косметолог трішки починає натякати і говорити про мімічні зморшки, говорити, що тобі вже пора це робити. Я: "Ні". Вона: "Ну добре, я через півроку до тебе прийду з цим питанням"".

Артистка сказала, що їй подобається, як вона виглядає нині.

"Я максимально хочу продовжити це, тому що мені потім буде 40, 50, 60 і ось тоді, можливо, я щось буду робити. А поки мені подобається. 30 – це золотий вік. Ще молода, але вже досвідчена", - зазначила Настя, додавши, що "нічого не різала".

ВідеоНастя Каменських розповіла, чи робила пластичні операції

Настя Каменських була найкрасивішою за версією журналу «Viva!» у 2009-му. Позаочі кажуть, що співачка погарнішала завдяки пластичній операції. Анастасія ж говорить, що виступає проти ін’єкцій і пластики.

Настя Каменських розповіла, чи робила пластичні операції

Ще Настя зізналася, що під час відпустки в США вона набрала зайвих 2,5 - 3 кілограми. Але їх швидко скинула, так як по приїзду відразу ж зайнялася тренуваннями.

Нагадаємо, Настя Каменських у рожевому купальнику і коротеньких шортах спокусливо станцювала тверк.

Залиште свій коментар