"Океан Ельзи" переніс безкоштовний концерт у Полтаві в інше місце

Виступ гурту відбудеться не біля ТРЦ Екватор, як було заявлено раніше.

Український гурт "Океан Ельзи", який планує дати безкоштовний концерт у Полтаві, обрав інше місце, у якому відбудеться виступ.

Так, "ОЕ" заспіває свої хіти не біля ТРЦ Екватор, як було заявлено раніше. Гурт вирішив виступити на стадіоні "Ворскла". Відповідна інформація з'явилася на офіційному сайті "океанів".

"Дослухавшись до ваших думок, група вирішила перенести концерт на найбільший міський стадіон. Протягом останніх днів ми доклали великих зусиль, аби це стало можливим, оскільки два моменти - безпека та комфорт глядачів - для нас завжди в пріоритеті. До зустрічі, Полтаво, 15 вересня 2017 року, 19:00, стадіон "Ворскла", фінальний концерт ОЕ цього сезону. Вхід вільний!" - сказано у заяві.

Друзі! Маємо важливу інформацію щодо місця проведення безкоштовного концерту-подарунку від ОЕ мешканцям Полтави. Дослух...

Опубликовано Океан Ельзи / Okean Elzy 4 сентября 2017 г.

Нагадаємо, що під час концерту у Полтаві 7 червня в рамках "Світового туру 2016-2017" лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук втратив голос з невідомих причин. Публіка підтримала виконавця у непростий момент. Вдячний слухачам Вакарчук пообіцяв повернутися до Полтави з безкоштовним концертом.

Залиште свій коментар