Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Супербілявці дісталася роль пацієнтки пластичного хірурга.

Знімання повнометражного фільму "Я, ти, він, вона" студії "Квартал 95" наближаються до свого завершення.

Зараз знімальна група перебуває у Львові, де знімає ключові, фінальні сцени картини. А днями в Києві відбулися знімання епізодів за участю поп-діви української сцени – Олі Полякової.

Співачці дісталася роль пацієнтки пластичного хірурга, якого грає Євген Кошовий. Після знімань Полякова, для якої це вже не перша роль у кіно, поділилася своїми враженнями:

"Звичайно, якщо б Женя був гінекологом, а не пластичним хірургом, було б ефектніше, але мені і так дуже сподобалося зніматися, - говорить Оля Полякова. - Дублів було багато, тому що в кадрі мені доводилося роздягатися, а знімальній групі подобалося за цим спостерігати. Особливо я просила, щоб на мене уважніше дивився Володимир Зеленський. А якщо серйозно, то все вийшло швидко, я не встигла навіть зрозуміти, що взагалі сталося. Тому я вже попросила Володимира, щоб наступного разу він підібрав мені роль трохи більшу. Я навіть погоджуся і на головну".

Залишився задоволений Олею Поляковою як акторкою і Володимир Зеленський:

"Я взагалі люблю акторок, які приходять на знімання вчасно. Це вже запорука успіху. Зазвичай зірки шоу-бізнесу страждають на запізнення, але Оля - не з їхнього числа. Приїхала точно до призначеного часу, відіграла прекрасно і виконала всі поставлені перед нею завдання. Упевнений, глядачам сподобається її новий екранний образ".

А ось за словами Євгена Кошового, Полякова все ж трохи соромилася перед ним роздягатися: "Ми знімаємо комедію романтичну, а не еротичну, тому жодних відвертих сцен там, звичайно, не буде. Тим більше, я ж знайомий з чоловіком Олі, Вадиком, навіщо мені якісь проблеми?".

Оля Полякова у картині "Я, ти, він, вона"_6
Студія "Квартал 95"

Нагадаємо, крім Зеленського головні ролі у фільмі виконують Євген Кошовий, Надя Дорофєєва та Настя Коротка. Також в інших ролях з'являться і зірки театру, кіно і шоу-бізнесу – Стас Боклан, Ольга Сумська, Тамара Яценко, Юрій Ткач, Сергій Бабкін та інші.

Нагадаємо, "Я, ти, він, вона" - це десята за рахунком, ювілейна повнометражна картина "Кварталу 95". І перша стрічка виробництва студії "Квартал 95", яку знімають за підтримки Держкіно України. На великі екрани фільм вийде з 27 грудня 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції