Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Онкохвора Шеннен Догерті втратила близьку людину

У артистки померла подруга.

Голлівудська акторка Шеннен Догерті повідомила прихильникам сумну звістку.

Як розповіла акторка на своїй сторінці в Instagram, з життя пішла її близька подруга Дебора. Вони товаришували протягом 28 років і були, як каже Шеннен, ніби сестри одна для одної.

"Це була дружба з першого погляду. Дружба, яка за 28 років пережила, виросла і плекала нас обох. Вона навчила мене грати в нарди. Вона познайомила мене з островом Св. Барта, звідки почалася наша подорож. Ми пройшли разом через хлопців і чоловіків. Розлучення, сльози та сміх. Ми танцювали на столах по всьому світу. Я була дружкою на її весіллі з коханням її життя Крейгом. Ми плакали, коли вона зателефонувала і сказала мені, що вагітна своєю неймовірною донечкою Олівією. Вона вільно говорила п'ятьма чи більше мовами. Ми ходили разом до однієї школи. Ми разом працювали на одному шоу. Ми виросли… разом. Вона була константою. Протягом мого раку і я була підтримкою для неї, коли онкохворобу діагностували у неї чотири роки тому", - присвятила подрузі пост Догерті.

Шеннен Догерті_3
instagram.com/theshando
Шеннен Догерті з подругою Деборою

Артистка зауважила, що її подруга випромінювала добро, красу і інтелект.

"Ми були більш ніж найкращими друзями. Ми були сестрами. Зв'язані між собою Всесвітом, самими нашими сутностями, які впізнали одна одну миттєво. Деб, я сподіваюся, що ти знову танцюєш на столах, п'єш текілу і граєш у нарди з Богом. Я завжди буду сумувати за тобою, твоїми порадами, твоїм сміхом, твоєю відвертістю. Я буду так сумувати за тобою", - додала Шеннен.

Шеннен Догерті_2
instagram.com/theshando
Шеннен Догерті з Деборою

Нагадаємо, що зараз сама Шеннен Догерті бореться з онкохворобою. Рак молочної залози у Шеннен вперше діагностували 2015 року. Причиною несвоєчасного виявлення злоякісної пухлини у зірки "Беверлі Гіллз, 90210" стало несвоєчасне обстеження. Вона навіть подавала до суду на своїх менеджерів, які проігнорували оформлення медичного страхування, і саме через це вона пропустила низку планових перевірок. 

Проте зрештою їм вдалося домовитися і врегулювати конфлікт.

Протягом двох років акторка відчайдушно боролася з хворобою та не соромилася ділитися з шанувальниками знімками хворої себе та розповідати, як протікає її лікування. На деякий час вона навіть втратила надію на життя. Однак після видалення грудей та курсу хіміотерапії та завдяки неабиякій підтримці чоловіканайближчих друзів та родичів у Догерті сталася ремісія.

За цей час знаменитість встигла  зробити реконструкцію грудейповернутися до роботи і навіть знятися у перезапуску культового серіалу 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210". За словами зірки саме смерть її колеги за серіалом Люка Перрі підштовхнула її до знімань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції