Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перерізані дроти та мода 80-х: як минуло грандіозне шоу Макса Барських у Києві

Виступ артиста опинився під загрозою зриву.

Вночі в столичному МВЦ відгриміло грандіозне шоу-передпрослуховування Макса Барських "Сім". 

Однак не все минуло так, як планував артист зі своїм режисером та продюсером Аланом Бадоєвим. Концерт майже від самого початку опинився під загрозою зриву.

Макс Барських_5
facebook.com/MaxBarskihOfficialPage

Співак вийшов на сцену із затримкою у півтори години, але розпочавши виконувати першу пісню "Сделай громче" з'явилися певні проблемі зі звуком, а вже на другій композиції "Хочу танцевать" звук і зовсім зник.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Legato (@legatocrosszeria)

Барських перепросив перед шанувальниками і вимушений був призупинити концерт.

Причиною проблем зі звуком, за словами Алана Бадоєва, виявилось те, що хтось перерізав акустичний дріт. 

"Якийсь щур обрізав дріт. Але ми все одно продовжимо ", - висловився Алан у мікрофон на весь МВЦ та побажав смерті тому, хто це зробив.

Неполадку усували 40 хвилин і тільки о 22:10 замість 20:00, як було зазначено, концерт розпочався знову.

Макс Барських_1
facebook.com/MaxBarskihOfficialPage

Шоу Баських розпочав із усім знайомих і улюблених хітів, проте зазначив, що це особливий день, бо саме тут він представить вперше абсолютно нові композиції, які ще ніхто не чув і які увійдуть до альбому "Сім", реліз якого відбудеться тільки через два місяці.

"Сьогодні дуже особливий день. Ми не бачились рівно рік. За цей час я встиг написати багато нових пісень і ви будете першими, хто їх почує",- повідомив зі сцени Макс Барських.

Макс Барських_3
facebook.com/MaxBarskihOfficialPage

Також виконавець прокоментував інцидент з перерізаними дротами, пояснивши це власним хвилюванням.

"Я дуже хвилююсь і думаю, що саме мої хвилювання і призвели до того, що сталося на цій сцені. Я нервував і так сильно хотів вийти на сцену, що почав метушитися, думав люди вже так довго чекають, треба щось робити, от і наробили", - заявив зі сцени глядачам артист.

Під час виконання хітів аудиторія підспівувала Барських та демонструвала запальні танці. Проте і нові композиції, написані у стилістиці 80-х, припали до душі глядачам та фанам артиста. Особливо композиція "Неземная" викликала захоплення, через що Макс виконав її двічі.

А композицію "Берега" глядачі фан-зони супроводили паперовими різнокольоровими корабликами.

Цікаво, що свою нову програму артист представив у досить незвичному образі, одягнувши на голову блакитний берет. 

Макс Барських_2
facebook.com/MaxBarskihOfficialPage

На жаль, через прикрий інцидент Барських, за його словами, не зміг представити усі нові пісні, тому представив тільки п'ять пісень з нового альбому. Однак глядачі насолоджувались вже відомими хітами співака, деякі з яких він виконав двічі.

Концепцією концерту стала мультиекранна танцювальна дія з елементами театру, до якого був залучений і сам глядач, була розроблена мультикамерна трансляцію під час всього концерту. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ⚜️ (@tania_d7777)

Загалом шанувальники артиста насолоджувались піснями та спілкуванням з Максом протягом півтори години, викликавши артиста на біс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції