Перейти до змісту
Помер Дмитро Маніфест: реакція зірок на смерть відомого режисера

Помер Дмитро Маніфест: реакція зірок на смерть відомого режисера

Спільну роботу з Дмитром пригадали українські селебрітіс.

Новина про смерть відомого 30-річного українського режисера Дмитра Маніфеста шокувала його шанувальників та близьких друзів.

Сумна новина нікого не залишила байдужим, оскільки українські зірки та прихильники Дмитра засипають соцмережу словами співчуття його родині та пригадують, як працювали разом з ним на зніманнях.

Так, на смерть Маніфеста вже встигли відреагувати Юрій Горбунов, Оля Полякова, Світлана Тарабарова та багато інших знаменитостей, яким пощастило попрацювати з ним.

Юрій Горбунов

"Діма завжди комфортно почувався з камерою в руках! Швидше, некомфортно без камери! Серіал "Великі Вуйки" Діма б обов‘язково згадав великим розділом у своїй книзі, яку мав би написати в старості! Але вже не напише! Спочивай з миром, друже! Ти стільки ще не зробив! RIP".

Оля Полякова

"Діма Маніфест. Не вкладається в голові, що тебе більше немає з нами. Амбіційний, світлий, талановитий хлопець. Трудяга і талант! Тільки днями обговорювали знімання мого нового кліпу. Cпасибо тобі. Нехай твоя душа знайде мир і спокій...".

Оля Полякова та Дмитро Маніфест
instagram.com/polyakovamusic

Анастасія Приходько

"Прощавай, Дімо... Саме з цієї роботи ти почав свій творчий і режисерський шлях. Я тоді повірила в тебе і погодилася зняти чудовий кліп на пісню "Дура-Любовь". До цього ми співпрацювали на зніманнях кліпу "Зацелована", тоді ти був оператором, а потім вирішив повноцінно займатися режисурою сам. І ми зняли потім ще дві ті чудові роботи: "Крила" і "Тримай". Ми завжди сміялися з тобою, обговорюючи сценарій того чи іншого кліпу. Працювали на знімальному майданчику і з високою температурою, і по 34 години без сну. Тому, що знали, результат буде того вартий! Я завжди захоплювалася твоїм талантом. У тебе могло бути успішне майбутнє, але, на превеликий жаль і горю близьких, життя розпорядилося по іншому. Прощавай, Дімо".

Анастасія Приходько та Дмитро Мангіфест
instagram.com/prykhodko_official

Jerry Heil

"Діма! Починайте цінувати життя просто зараз. Ти стільки крутих проєктів встиг здійснити! Тепер ти янгол. Здається, ти завжди ним був. Світла пам’ять! Для всіх, хто читає: що вас оточує ? Чим ви займаєтеся? Ви любите це? Ви віддаєте любов близьким? Ви приймаєте любов? Що головне в житті? Робиш це? Часто обіймаєш і цілуєш людей? Встигни побачити життя перед тим, як зустрінеш смерть. Перед тим, як закінчити, встигни почати!".

Jerry Heil та Дмитро Маніфест
https://www.instagram.com/thejerryheil/?hl=uk

Світлана Тарабарова

"Завжди із "роніном". Завжди усміхнений. Здавалось, у тебе завжди 30 годин на добу, замість наших 24, бо інакше, як пояснити, коли ти спав? Боляче, але зараз можна бути спокійними, що там де ти — тепер будуть найкращі кліпи. RIP. Наш Діма Маніфест. Біль".

Світлана Тарабарова
instagram.com/tarabarova

Оля Цибульська

"Дімо, я пам’ятаю ці знімання. Складні для нас всіх. Ми були втомлені, виснажені максимально. З купою амбіцій і різних емоцій, які розбивались у скло на 23-тій годині знімань. Мабуть тільки так народжується щось вічне. Ти допоміг цю пісню зробити хітом. Дав урок, що ми всі вчимось одне в одного. Професії, людяності і вмінню цінувати те, що маєм. Вибач, якщо щось не так. Дякую тобі за урок. Співатиму її і згадуватиму тебе. Лети в небеса. Цьомаю".

Аліна Гросу

"Діма...Дімочка Маніфест... Локомотив, генератор нереально крутих ідей, вічний двигун, шалено-шалено хороша, сонячна, добра людина. Напевно, "Голий Король" — це одна з останніх твоїх безмежних, феєричних ідей, що втілилися в життя і мені дуже боляче від цього. Ти міг стільки всього ще зробити, стільки посмішок ще нам подарувати. Серце розривається. Спочивай з миром".

Аліна Гросу
instagram.com/alina_grosu

Нагадаємо, кліпмейкер Дмитро Маніфест пішов з життя 13 жовтня, у віці 30 років. Він був засновником відеопродакшну повного циклу "Manifest Production" та працював над кліпами популярних українських зірок. Діма, як оператор і режисер, працював над серіалом "Великі Вуйки" для "1+1", і за цей час показав висококласні професійні вміння. Результат його останньої роботи вже скоро вийде в ефір. 

Відео У віці 30 років помер Дмитро Маніфест - оператор, режисер та кліпмейкер

Ще одна втрата - помер Дмитро Маніфест, оператор, режисер та кліпмейкер. Йому було лише 30, і мало хто знав, що останнім часом він боровся з онкологічною хворобою. Маніфест працював над серіалом "Великі Вуйки" для "1+1". Та знімав кліпи для багатьох українських зірок: Дзідзьо, Тіни Кароль, Олі Полякової, Світлани Тарабарової, гуртам "Антитіла", "СКАЙ" та "Друга ріка".  На його сторінках в соцмережах жодного слова про недугу. Хлопець до останнього працював та приховував від колег боротьбу з хворобою. Прощання з Дмитром Маніфестом відбудеться цієї п`ятниці.

У віці 30 років помер Дмитро Маніфест - оператор, режисер та кліпмейкер

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин