Праву легеню МакSим активно руйнує інфекція   – лікар-пульмонолог

Праву легеню МакSим активно руйнує інфекція – лікар-пульмонолог

Праву легеню МакSим активно руйнує інфекція   – лікар-пульмонолог

instagram.com/maksimartist

У легенях артистки розвивається бактеріальна інфекція.

Стан російської співачки МакSим, за словами її директорки, залишається стабільно важким.

А лікар-пульмонолог детально вивчив результати аналізів виконавиці, як опинилися у розпорядженні російських ЗМІ. За словами спеціаліста, з покращення лише те, що коронавірус відходить на другий план. Проте у легенях МакSим розвивається бактеріальна інфекція.

"Характер зміни в правій легені говорить про негативну динаміку, швидше за все пов'язану з бактеріальною або грибковою інфекцією. І скоріше навіть бактеріальну, тому що наростання рідини відбувається. По-друге, збільшення порожнин деструкції. Це говорить про руйнування легень. Покращення лише в тому, що ліворуч інфільтрація менше. Це може говорити про те, що ковід відступає на другий план. А характер зміни праворуч говорить про приєднання вторинної інфекції і що вона активно руйнує праву легеню", - зазначив лікар.

instagram.com/maksimartist

Зауважимо, що новина про те, що у МакSим негаразди з правою легенею, з'явилися у ЗМІ тиждень тому. Зазначалося, що за даними рентгена, права легеня зірки припиняє працювати. Через ускладнення органу навіть не допомагає ШВЛ. Проте тоді представники співачки цю інформацію ані спростували, ані підтвердили.

Нагадаємо, у червні співачку МакSим госпіталізували з гострою пневмонією та підозрою на коронавірус. З симптомів у неї була температура під 40, сильний кашель, слабкість і на 40% уражені легені. Водночас тести на COVID-19 були негативними. Аби допомогти боротися із хворобою, медики ввели співачку в штучну кому та підключили до апарату ШВЛ. За 10 днів стан МакSим погіршився. Її легені були ураженні на більш ніж 80%.

instagram.com/maksimartist

Днями з'явилася інформація, що у виконавиці почався сепсис. Втім, за словами менеджерки знаменитості Маргарити Соколової, все не настільки критично, як про це пишуть.

Зауважимо, МакSим виступала в окупованому Криму та зняла кліп у Керчі. 2017 року російська артистка потрапила до списку "Миротворця".

Наступна публікація