Роббі Вільямс висловив бажання представити Росію на "Євробаченні"

Зірка побажав успіхів Юлії Самойловій на конкурсі.

Американський співак Роббі Вільямс заявив, що якось залюбки б представив Росію на конкурсі "Євробачення".

Таке пролунало з вуст Вільямса у програмі Андрія Малахова, присвяченій учасниці музичного змагання від РФ Юлії Самойловій.

Роббі сказав, що обожнює дивитися "Євробачення", хоча воно й триває три години і додав, що з радістю б взяв участь у конкурсі від Росії.

"Я б хотів представляти Росію на "Євробаченні". Я так просто тобі зараз про це заявляю, а мій менеджер вже взявся за голову. Але я б хотів представляти Росію на "Євробаченні". Давай, Росіє, ми зможемо перемогти", - сказав співак.

Він також додав, що його вразив перформанс Сергія Лазарєва, який представляв країну на конкурсі минулоріч. Роббі планує деякі фішки з номера Лазарєва використати у своєму шоу.

А тим часом Служба безпеки України вирішує, чи варто пускати Юлію Самойлову в Україну. Як відомо, представниця РФ на "Євробаченні" декілька років тому гастролювала з концертами в окупованому Криму, а це значить – незаконно перетнула кордон України. Подейкують, що СБУ вже підготувала документ, який заборонить співачці в'їзд на територію нашої країни. Однак офіційно поки ніяких заяв не пролунало.

Залиште свій коментар