Сексуальна LOBODA вразила новим іміджем на концерті в Одесі

Артистка зробила нову зачіску.

У Міжнародний жіночий день Світлана Лобода, яка випустила новий фешн-кліп у жанрі коміксу, відіграла концерт в "Садах перемоги".

Шанувальникам свого таланту артистка подарувала не тільки емоційне і стильне шоу, але і саме в Одесі з'явилася перед публікою в новому образі, в основу якого лягли стильні кучері і чубчик.

При цьому LOBODA не змінила своєї любові до класики і в маленькій чорній сукні з задоволенням і під шквал оплесків заспівала "К черту любовь".

"Мої дівчатка, зі святом нас! Жінка може все - пам'ятайте це, - привітала прихильниць LOBODA і задала темп святкової ночі. - Повна ейфорія від 8 березня!".

Втім, деякі фанати сприйняли слова зірки занадто буквально і з особливим ентузіазмом кинулися виконувати її заклик. У розпал шоу шанувальник LOBODA вискочив на сцену, підхопив співачку на руки і закружляв у пристрасному поцілунку. Співачка була трохи шокована, але особливо не пручалася.

На щастя, обійшлося без втручань охорони: артистка показала жестом, що не потребує допомоги і поставилася з розумінням до такого прояву почуттів з боку відданого і настільки емоційного шанувальника.

А продюсер співачки Нателла Крапівіна навіть залишила в своєму Instagram жартівливий пост про цей інцидент в Одесі:

"Роман з прекрасним бороданем, який увірвався на сцену "садів" і закружляв артистку в пристрасному поцілунку!! Ех пощастило Світлані з хлопцем! Гарний, як чорт!".

Зазначимо, що під час свого виступу в Одесі LOBODA вчергове пішла на розрив з шаблонами і попросила охорону клубу не перешкоджати гостям вечора танцювати, які, залишивши свої VIP-місця, веселилися просто під сценою.

Жителі Південної Пальміри задарували артистку квітами, піднесли ексклюзивні портрети з шоколаду, які співачка назвала справжніми витворами мистецтва, а також презентували Світлані картину на полотні, в основу якої лягло її фото з донькою Євангеліною.

Сильна половина команди LOBODA – музиканти та солісти балету – привітали артистку і Нателлу оригінальним подарунком – їхніми портретами у вигляді шаржу.

Нагадаємо, що нещодавно LOBODA вирушила у європейський тур у форматі "клубний". Першими нову програму туру побачать мешканці українських міст, а потім артистка та її команда вирушає з концертами в Латвію, Білорусію, Молдову, Азербайджан та Німеччину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація