Меладзе відмовився співати з Кіркоровим через побиття дівчини

Російський співак Валерій Меладзе після того, як дізнався, що Кіркоров вдарив жінку, відмовився співати із ним. 

Співак Валерій Меладзе відмовився записувати з Філіпом Кіркоровим спільну пісню для новорічного вогника після інциденту з побиттям дівчини.

Тріо Меладзе - Кіркоров - Білан мало записати спільну композицію, яка була запланована на вихід до ефіру відразу після бою курантів.

Обурений поведінкою Кіркорова Валерій Меладзе відмовився від участі в записі пісні.

"Ми знаходимося де, в зоопарку або в джунглях? Хто ми такі, аби таким чином з'ясовувати стосунки? Знаючи цю дівчину, я навіть не можу змоделювати в голові ситуацію, за якої можна було би підняти на неї руку. Марина ж в 2 з половиною рази менша, ніж Кіркоров. Навіть якщо вже до таких деталей розбирати, то це просто не його вагова категорія, - обурюється Меладзе. - Тим більше з Філіпом і так всі носяться завжди, як зі священною коровою, поводяться тактовніше і ввічливіше, знаючи його запальний характер. А вже влаштовувати скандал через світло, так це точно претензії не до адміністраторів".

валерій меладзе і альбіна джанабаєва
Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва
Меладзе, який, як і Кіркоров, зайнятий зараз у десятках передноворічних концертів, вважає, що конфліктний діалог Філіпа з режисером був всього лише робочим моментом, а не приводом для бійки.

"Репетиції вони для того і влаштовуються, аби все було на високому рівні. Є якісь правила гри, яких ми всі дотримуємось апріорі, щоб не було хаосу, слухаємо режисерів і їхніх помічників, особливо якщо це професіонали - їм же видніше, що і як робити. У мене просто в голові не вкладається, звідки в людині стільки злості та агресії", - сказав Меладзе.

Валерій не вірить, що кривдник понесе заслужене покарання, а знову вийде сухим з води навіть з подібної ситуації, знайшовши для себе певну вигоду.

"Я побоююся, що Марина зі своїм м'яких характером не доведе справу до кінця, а пробачить його ще на половині шляху. Проте варто було би людині показати, що їй не все дозволено. Хоча з іншого боку, якщо йти до кінця, то це все може закінчитися для Філіпа найсумнішим чином. У нас в країні ще не було прецедентів, коли зірку естради садили у в'язницю за подібні вчинки, і мені дуже не хочеться, щоб такі прецеденти створювалися", - повідомив артист.

Читайте також:

Кримінальний розшук почав перевірку за заявою на Кіркорова

Філіп Кіркоров жорстоко побив молоду жінку

Філіп Кіркоров образив директора цирку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: