Федір Бондарчук хоче купити скандальне відео з сином

Режисер Федір Бондарчук пропонує мільйон рублів за повну версію відео бійки його сина на "Кінотаврі".

Відомий російський режисер Федір Бондарчук хоче купити повну версію відео із бійкою його сина з перехожим, яка відбулась на цьогорічному "Кінотаврі".

За повну версію бійки на "Кінотаврі" режисер готовий заплатити мільйон рублів.

"Я вже говорив про те, що в Мережі викладена лише частина відео... Я звертаюся до людей, у розпорядженні яких може перебувати ця зйомка: передайте, будь ласка, її мені за винагороду! За повну версію відео я готовий заплатити мільйон рублів. Сума для мене чимала. Але репутація сім'ї дорожче. Також прошу учасника бійки і випадкових свідків допомогти мені з інформацією. Винагороду гарантую",- говорить режисер.

Нагадаємо, на фестивалі "Кінотавр" стався інцидент за участю сина відомого режисера: хлопець побився. Батькові довелося червоніти за сина і приносити вибачення. Його бажання розібратися і розставити всі крапки над i цілком зрозуміле.

"Я, як батько, приношу вибачення. Бійка, дійсно, була, - зізнався Федір Бондарчук. - І відповідальність за неї ніхто з себе не знімає. Важливо, що на відео в Інтернеті відсутній початок розмови. Хлопець першим ударив Сергія по обличчю, розбив йому губу. Звичайно, якщо тебе б'ють, можна не відповідати. Але характер у сина інший. Він почав захищатися".

Читайте також:

П'яний син Бондарчука побив перехожого

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Бондарчук зніме комедію про "Однокласники.ру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: