Федір Бондарчук хоче купити скандальне відео з сином

Федір Бондарчук хоче купити скандальне відео з сином

Федір Бондарчук із сином

Режисер Федір Бондарчук пропонує мільйон рублів за повну версію відео бійки його сина на "Кінотаврі".

Відомий російський режисер Федір Бондарчук хоче купити повну версію відео із бійкою його сина з перехожим, яка відбулась на цьогорічному "Кінотаврі".

За повну версію бійки на "Кінотаврі" режисер готовий заплатити мільйон рублів.

"Я вже говорив про те, що в Мережі викладена лише частина відео... Я звертаюся до людей, у розпорядженні яких може перебувати ця зйомка: передайте, будь ласка, її мені за винагороду! За повну версію відео я готовий заплатити мільйон рублів. Сума для мене чимала. Але репутація сім'ї дорожче. Також прошу учасника бійки і випадкових свідків допомогти мені з інформацією. Винагороду гарантую",- говорить режисер.

Нагадаємо, на фестивалі "Кінотавр" стався інцидент за участю сина відомого режисера: хлопець побився. Батькові довелося червоніти за сина і приносити вибачення. Його бажання розібратися і розставити всі крапки над i цілком зрозуміле.

"Я, як батько, приношу вибачення. Бійка, дійсно, була, - зізнався Федір Бондарчук. - І відповідальність за неї ніхто з себе не знімає. Важливо, що на відео в Інтернеті відсутній початок розмови. Хлопець першим ударив Сергія по обличчю, розбив йому губу. Звичайно, якщо тебе б'ють, можна не відповідати. Але характер у сина інший. Він почав захищатися".

Читайте також:

П'яний син Бондарчука побив перехожого

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Бондарчук зніме комедію про "Однокласники.ру"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація