Мел Гібсон розповів, як вибив Григор'євій зуби

Листи Мела Гібсона продовжують з'являтись в Інтернеті. У них усі подробиці його життя із Оксаною Григор'євою.

В Інтернеті продовжують з'являтись подробиці листування Оксани Григор'євої та Мела Гібсона. Треба відразу сказати, що це не сама Оксана публікує листи: як заявив її адвокат Денієл Горовіц, архів Григор'євої був викрадений, і вони знають, хто це зробив.

Раніше ми розповідали про зворушливі емейли, в яких Мел кається, а Григор'єва втішає його й клянеться у вічній любові. Нові документи проливають світло на те, що трапилося після 6 січня цього року, коли Мел нібито побив Оксану. Мел відправив повідомлення, де просить дозволу повернутися і "відшкодувати збиток тобі, Сашкові (синові Григор'євої) і Люсії. Сьогодні я дві години провів у психотерапевта і побачив деякі перспективи. Кажу тобі - зараз я безпечний".

У відповідь Оксана написала йому ось що: "У мене зламано два передніх зуба і ще струс. Мені боляче, я не можу сьогодні з тобою побачитися".

"Ти вже вилікувала їх? - Цікавиться Мел. - Коли я можу тебе побачити? Мені треба побачитися з тобою сьогодні ввечері, і потім, обіцяю, я залишу тебе в спокої настільки, наскільки побажаєш. Дай мені всього 10 хвилин".

Оксана розповіла поліції, що того вечора Мел прийшов до неї додому, почав плакати і просити пробачення. Навіть на колінах повзав, але вона пішла, залишивши його самого.

Читайте також:

Григор'єва обнародувала переписку із Гібсоном

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Мел Гібсон вимагав від Григор'євої орального сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація