Григор'єва обнародувала переписку із Гібсоном

Скандальна екс-кохана Мела Гібсона Оксана Григор'єва пустила в Інтернет електронну переписку із Мелом.

Війна між Оксаною Григор'євою і Мелом Гібсоном триває. Слідом за п'яними телефонними дзвінками Мела Оксана оприлюднила свою електронну переписку з актором і режисером.

Згідно з цими документами, 1 березня цього року Мел надіслав листа Оксані, в якому називає себе "чортовим невдахою". Мел прислав лист з айфона, і в тексті всіляко бідкався і каявся через те, що два місяці тому вдарив кохану. "Я по-справжньому втратив над собою контроль, - написав Гібсон. - Мені відчайдушно потрібен вихід із ситуації. Вибач, що тебе це торкнулося. Я більше не можу цього виносити... я застряг. Я намагаюся справитися, але це сильніше за мене, і я став кимось, ким не хочу бути. Це мій тваринний крик про допомогу. Біль нестерпний, і що б я не зробив, він все сильніший. Я хочу спокою! Хочу світу. Я чортів невдаха".

Цього ж дня Оксана відправила Мелу лист, де говорила, що йому не потрібно так себе звинувачувати, і що вона як і раніше його любить. "Будь ласка, не муч так себе, не треба! - Написала Григор'єва також з айфона. - Ти не зробив нічого такого, за що повинен так себе картати. Ти приголомшливий чоловік і завжди залишишся таким в моїх очах, і я зроблю все, щоб Люсія знала про це. Ти незвичайна, видатна людина. Твій талант говорить голосніше від усяких слів".

Мел написав Оксані з айфона ще один лист, 7 березня: "Сьогодні ти залишила мене в стані захоплення. Пробач мені. Думаю, я в процесі саморуйнування і можу відновитися".

Також Григор'єва повідомила, що після 6 січня, коли Мел нібито побив її, він прислав їй повідомлення: "Як твій зуб?" А через годину написав: "Хочу сказати, що у мене просто немає слів, щоб вибачитися перед тобою".

Читайте також:

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Мел Гібсон вимагав від Григор'євої орального сексу

Григор'єва довела Мела Гібсона до лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: