На Чарлі Шина чекає судове переслідування

На Чарлі Шина чекає судове переслідування

Чарлі Шин

Справа про п'яний бешкет Чарлі Шина в готелі не закрита, на актора чекає серйозне покарання.

У вівторок, 14 грудня, адвокат Чарлі Шина повідомив, що справа про п'яний бешкет його підзахисного в готелі Plaza закрито. Але вже на наступний день, 15 грудня, представник поліції детектив Брайан Сесса спростував ці чутки.

"Звинувачення, пред'явлені Чарлі Шину, не зняті, - сказав Сасса Брайан. - Чарлі Шину загрожує судове переслідування. Більш того, можливе покарання і стосовно його подружки Капрі Андерсен, з якою Шина застали готельному номері".

Нагадаємо, 26 жовтня Чарлі Шин влаштував п'яний дебош у готелі. І оскандалився по повній програмі: поліцейські виявили його абсолютно голим і смертельно п'яним. Компанію йому склали порнозірка Капрі Андерсен. Шин розніс номер і побився з Капрі.

Капрі повідомила поліції, що Чарлі Шин вживав кокаїн. За свідченням порнозірки, вона повечеряла разом з актором, а потім відправилася в готель, де Чарлі нюхав якийсь порошок. Після чого Шин кинувся на Андерсен, як племінний бик, задер їй спідницю і завалив на ліжко. Андерсен насилу вирвалася з його обіймів і сховалася у ванній. Незадоволений Шин схопив її сумку і розкидав вміст по кімнаті. Поліція застала номер, який зняв Шин, в повному розгромі.

Після цієї історії Капрі Андерсен подала на Шина до суду. Шин, у свою чергу, подав позов на Андерсен. Мовляв, порнозірка вимагала у нього мільйон доларів і взагалі актор вважає, що красуня намагалася вкрасти у нього годинник вартістю в 165 тисяч доларів. Капрі Андерсен стверджує, що нічого не вимагала, це Чарлі Шин їй пропонував гроші за те, щоб вона забрала свою заяву. До речі, після того дебошу Шина відвезли до лікарні, де він пройшов медичне обстеженні.

Читайте також:

Чарлі Шин подав на розлучення

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Чарлі Шин з дружиною ліг у клініку

За напад на дружину Чарлі Шина засудили до умовного терміну

За напад на дружину Чарлі Шина засудили до умовного терміну

Повʼязані теми:

Наступна публікація